درباره نادیا پروازنادیا پرواز و خدمات تخصصی تور روسیه

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی نادیا پرواز، عضو جامعه تورگردانان ایران، عضو باشگاه گردشگری ایرانیان، عضو انجمن تور گردانان روسیه، عضو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران و نماینده یوروپ کار، دارای مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشد. این شرکت بارها مجری برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های گردشگری و فرهنگی و صنایع دستی در روسیه بوده است.

نادیا پرواز با برخورداری از تیمی متخصص با بیش از یک دهه تجریه با دو دفتر فعال در تهران و مسکو برگزار کننده تخصصی تورهای روسیه اعم از توریستی، تجاری، نمایشگاهی، عکاسی و طبیعت گردی در تمام طول سال می باشد. اخذ ویزای توریستی و تجاری، صدور بلیط، رزرو هتل، اجاره خودرو در تمامی شهرهای روسیه از امکانات این مجموعه است.

شرکت در نمایشگاههای بین المللی، جذب گردشگر، اجرای تورهای ایرانگردی جهت گردشگران خارجی و برگزاری سمینار و همایش به منظور توسعه توریسم ایران نیز بخشی از فعالیت پرسنل چند زبانه در مجموعه نادیا پرواز است. در این راستا می توان به حضور نادیا پرواز در نمایشگاه های MITT مسکو در سال های 2016، 2017 و 2018 وهم چنین ITB برلین در سال 2017 اشاره کرد. 

مالدیو، سریلانکا، سیشل، قبرس اروپایی، گرجستان و تونس نیز امسال به عنوان مقاصد جدید نادیا پرواز معرفی شده اند. تورهای ما به مقاصد مختلف توسط شرکای تجاری این مجموعه به عنوان باتجربه ترین تورگردانان محلی برگزار خواهد شد.

سامانه های رزرواسیون این شرکت امکان رزرو و صدور بلیط به اقصی نقاط ایران و جهان را برای شما فراهم میکنند.

نادیا پروازهدیه نادیا پرواز

برای دریافت کد تخفیف در خرید از نادیا پرواز و اطلاع از تخفیف های ویژه تورها به جمع ما بپیوندید