پارک سرپوشیده IMG World Adventure دبی

همه ی ما آدم ها عاشق سفر کردن هستیم، مخصوصا سفری کع بتوانیم در آن تجربه های ماجراجویانه و هیجان انگیز هم داشته باشیم. در روزهای تعطیلی نوروز دبی قطعا یکی از مقاصد محبوب گردشگران می باشد. برای اینکه در این سفر نوروزی تجربه ی هیجان و همزمان ماجراجویانه ای را داشته باشید به شما پارک سرپوشیده IMG World Adventure  را معرفی می کنیم. پس با نادیا پرواز همراه باشید.

مجموعه ای زیبا و سر پوشیده با وسعت 140،000 متر مربع، تقریبا به اندازه 28 زمین فوتبال که دمای کنترل شده و مطبوعی دارد IMG World Adventure  را تشکیل می دهد. این شهر بازی به چهار قسمت تبدیل شده که دو قسمت آن، مربویط به دو کمپانی مشهور دنیای سرگرمی به نام های Cartoon network و Marvel و دو قسمت دیگر آن،IMG Boulevard  و Lost Village Dinosaurs می باشد.

این مرکز تفریحی با 12 پرده سینما، و اکران بهترین فیلم های روز دنیا، رستوران های متنوع و فروشگاه های کوچک و بزرگ برای تمامی اعضای خانواده با رده های سنی متفاوت جذاب و هیجان انگیز خواهد بود. فاصله ی این مرکز از فرودگاه های بین المللی دبی، تقریبا 20 دقیقه می باشد.

The Haunted Hotel

هانتد هتل

یکی از بخش های پرهیجان و نسبتا ترسناک مجموعه، همین قسمت است. وقتی وارد این هتل می شوید با درهای بسته ای روبرو می شوید که باید با حل معماهای موجود، از آن فرار کنید. در لحظه ورود به این هتل، شرایطی پر از استرس و ترس اما با لذت و هیجان را تجربه خواهید کرد، فقط کافیست فکرتان را به کار بیاندازید و با کمی خلاقیت معماها را حل کنید. این بازی محدودیت سنی دارد و برای سنین بالای 15 سال مناسب است.

Avengers Battle of Ultron

اونجرز

در این بخشِ مجموعه IMG می توانید به شخصیت آیرومن تبدیل شده و دنیای خیالی خود را زنده کنید، با بدی های و پلیدی های شهر بر فراز آسمان ها بجنگید و کلی هیجان به خود هدیه دهید. این بازی محدودیت سنی ندارد.

Cartoon network

کارتون نتورک

این بخش هم بسیار جذاب است زیرا شما می توانید شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود را در دنیای واقعی مشاهده کنید و به دنیای کارتون ها سفر کنید. این قسمت توسط برند Cartoon network طراحی شده و تجربه بسیار متفاوتی را در طول سفر برای شما به وجود آورده است.

IMG Boulevard  

IMG Boulevard شهربازی دبی

بخشIMG Boulevard  سرشار از شادی های توصیف ناپذیری است. بعد از کلی بازی و هیجان هیچ جیز مثل خوراکی ها جذاب و غذاهای خوشمزه نمی تواند شما را خوشحال تر و سرحال تر کند.IMG Boulevard  چندین رستوران و کافه دارد که بعد از تفریح می توانید از منوی بی نظیرشان لذت ببرید.

Marvel

مارول

شما در این بخش به دنیای سوپرمن ها و شخصیت های مارول قدم می گذارید. می توانید سوار ترن هوایی شوید و با جیغ ها و فریاد های بلند انرژی خود را تخلیه کنید، از فروشگاه های مارول خرید کنید و در آخر در رستوران هایش یک غذای خوشمزه سفارش دهید و شادی روزتان را کامل کنید.

اگر به دبی سفر کردید حتما سری به IMG World Adventure بزنید و یک روز را به گشت و گذار در این مجموعه اختصاص دهید، اگر فرزنداتان شما را در این سفر همراهی می کنند، قطعا خاطره ای فراموش نشدنی از سفر به دبی برایشان به جا خواهد ماند. برای برنامه ریزی سفر به دبی، اخذ ویزا دبی، رزرو هتل و پرواز همکاران ما در نادیا پرواز شما را یاری خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.490.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.290.000 تومان

3 شب و 4 روز
هواپیمایی ماهان
ایروان

2.290.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.990.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

12.290.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.990.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

10.890.000 تومان

3 شب و 4 شب
سلام ایر
مسقط

3.995.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.290.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

16.900.000 تومان