خبرنامه

حضور روسیه در نمایشگاه کتاب تهران

همزمان با برگزاری سی امین نمایشگاه کتاب تهران، شرکت خدمات گردشگری نادیا پرواز به عنوان نماینده رسمی کمیته توسعه گردشگری شهر سن پترزبورگ...

همزمان با برگزاری سی امین نمایشگاه کتاب تهران، شرکت خدمات گردشگری نادیا پرواز به عنوان نماینده رسمی کمیته توسعه گردشگری شهر سن پترزبورگ، امسال نیز در غرفه کشور روسیه حضور به عمل رسانده است.

شرکت نادیا پرواز مجری تخصصی تورهای روسیه در راستای معرفی جاذبه های گردشگری روسیه و توسعه همکاری بین دو کشور ایران و روسیه در زمینه تبادلات فرهنگی، از روز گشایش نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب و در میان ناشران ایرانی و خارجی قرارگرفته است.

غرفه نادیا پرواز در ایام برپایی نمایشگاه، همه روزه به قید قرعه هدیه ای برای بازدیدکنندگان از غرفه روسیه در نظر گرفته است.

در این دوره از نمایشگاه کشورهای خارجی از جمله: آلمان، مکزیک، عمان، ترکیه، روسیه، افغانستان، اکوادر، فلاند، ژاپن، سوئد، شیلی، اتریش، چین، صربستان ایتالیا، هند، لبنان، ارمنستان، انگلستان، آمریکا، مالزی، هلند، سنگاپور، فرانسه و کره جنوبی شرکت کرده اند.

مهمانان ویژه این دوره از نمایشگاه ایتالیا و ترکیه است.

در بخش داخلی دو هزار و643 ناشر و در بخش خارجی 139 ناشر از کشورهای مختلف شرکت کرده اند.

این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه همه روزه از ساعت 10 تا 20 برپا بوده و پذیرای علاقمندان کتاب و کتاب خوانی است.

شهر آفتاب  برای دومین سال میزبان نمایشگاه کتاب تهران است.

شرکت نادیا پرواز عضو انجمن تورگردانان ایران و روسیه با بیش از یک دهه تجربه با ارائه خدمات باکیفت در زمینه گردشگری، تور های خارجی و تورهای ورودی، توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

این شرکت با دو دفتر فعال در تهران و مسکو برگزار کننده تورهای تخصصی روسیه اعم از توریستی، تجاری، نمایشگاهی ، عکاسی و طبیعت گردی در تمام طول سال است.