خبرنامه

سلبریتی ها به کجا سفر می کنند؟

گردش دوستان به خاطر موضوعات مختلفی مقصد سفر خود را انتخاب می کند و مقاصد توریستی در تلاش هستند تا خود را آماده کنند که سلیقه هر مسافری را پاسخ دهند. در این میان باید دید که چه کسانی چه توری را برای سفر انتخاب می کنند
گردش دوستان به خاطر موضوعات مختلفی مقصد سفر خود را انتخاب می کند و کشورها و شهرهای توریستی در تلاش هستند تا خود را آنقدر آماده کنند که سلیقه هر مسافری را پاسخ دهند. در این میان باید دید که چه کسانی چه توری را برای سفر انتخاب می کنند؛ هر انتخابی بی دلیل نیست. 
در میان متخصصان سفر، روسیه کشور عجیبی است و سفر به آن را همه به هم پیشنهاد می دهند. چندین روز پیش در میان تورهای روسیه، نادیا پرواز افتخار میزبانی هنرمندان سینما و تئاتر کشورمون را پیدا کرد که روسیه را با نادیا پرواز برای سفر تابستانی خود انتخاب کرده بودند. 
این کشور با توجه به تاریخ و فرهنگ متفاوت خود و همچنین طبیعت عجیب خود توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند و شرکت خدمات جهانگردی نادیا پرواز نیز میزبان با تجربه ای برای علاقه مندان به این سرزمین در شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ بوده است. 
کمند امیرسلیمانی، لیلا برخورداری و محمدرضلا هدایتی هنرمندان خوب کشورمان بودند که 7 شب و 8 روز را با نادیا پرواز در کشور زیبای و جذاب روسیه به گردش و تفریح پرداختند.
در این مطلب دست نوشته محمدرضا هدایتی را پس از سفر به این کشور می خوانیم:
جاى جالبى است اين روسيه شبيه هيچ جاى ديگر اروپا نيست اولين چيزى كه توجه آدم را جلب مى كند عظيم بودن همه چيز است از كليساها گرفته تا عرض خيابان ها از بزرگى پارك ها گرفته تا هزارتوى موزه ارميتاژ، البته هنوز ارتباط چندانى با مسئله توريسم برقرار نكرده اند و اين را از تابلوى فروشگاه ها، تابلوهاى راهنماى خيابان ها واتوبان ها كه همه به خط روسى نوشته شده و از همه مهمتر چهره نه چندان گشاده روى فروشندگان مغازه ها و فضاى امنيتى فرودگاه ها، مي شود حس كرد كه البته اين مورد آخرى با توجه به هشتاد سال عقيدتى زندگى كردن در سايه كمونيسم كمى قابل توجيه است. در كل براى من سفرى خوشايند و خوش تجربه اى بود از آن كشورهاييست كه باز هم دوست دارم ببينم البته اگر خدمات مهربانانه گروه ناديا پرواز را هم در كنارش داشته باشيم بسى دلچسب تر خواهد بود.