جاذبه های مسکو

بهترین پوشاک چرم را از مسکو بخرید

یکی از دلایل سفر می تواند تماشای جنبه های فرهنگی اقوام مختلف باشد. شیوه لباس پوشیدن و جنس پوشاک به عنوان یک هویت فرهنگی برای هر قومی...

بهترین پوشاک چرم را از مسکو بخرید

نمایشگاه چرم و پوست روسیه

یکی از دلایل سفر می تواند تماشای جنبه های فرهنگی اقوام مختلف باشد. شیوه لباس پوشیدن و جنس پوشاک به عنوان یک هویت فرهنگی برای هر قومی، گزارشی جالب از پیشینه تاریخی و اجتماعی همچنین محیط زیست آن افراد می دهد. در این میان روسیه با وسعتی کم نظیر پاسخی مناسب به گردشگران مشتاق و مسافران تورهای این کشورمی دهد.

 

جشنواره ها و فستیوال های پوشاک با حضور اقوام مختلف، فرصت مناسبی برای تماشای فرهنگ و پوشش کشورهای مختلف است. یکی از این جشنواره ها، نمایشگاه بین المللی چرم و خز مسکو به نام «لوشو» است. لوشو 2017 بهترین های این صنعت را از سراسر دنیا گردهم آورده و آخرین آثار طراحان مد دنیا را در شوهای زنده خود به نمایش می گذارد.

 

نمایشگاه لوشو روسیه

 

8 تا 10خرداد ماه شهر مسکو به مدت 3 روز میزبان شرکت های تولید چرم و خز از سراسر دنیا است که برای نمایش محصولات خود به این شهر می آیند. به همین دلیل بسیاری تاریخ سفر خود را با این نمایشگاه هماهنگ می کنند تا سفر جذابتری داشته باشند.

تورهای ویژه خرداد نادیا پرواز به خوبی با تاریخ نمایشگاه هماهنگ است و مسافران این تور می توانند یک روز از تور خود را در نمایشگاه باشند و بهترین پوشاک چرم را خریداری کنند.

نمایشگاه خز و چرم مسکو

 

خز به پوست مودار حیوانات گفته می شود. پوست حیواناتی همچون راکون، سمور، راسو، روباه، گربه، خرگوش و گرگ از پرطرفدارترین پوست ها در صنعت مد و تولید پوشاک هستند. البته فعایت های محیط زیستی از سراسر دنیا نسبت به استفاده از این پوشاک فعالیت های بازدارنده بسیاری انجام داده اند که تا حدودی موفق هم بوده اند. 

 

نمایشگاه لوشو مسکو

 

خز از دیرباز به عنوان منبعی برای تهیه لباس بوده و لباس های خزدار از قدیمی ترین پوشاک بشر شناخته می شود.

از اواخر 1970 تا اوایل 1980روسیه اولین تولیدکننده خز در جهان بود. علاوه بر زیبایی و علاقمندی روس ها، زمستان های سخت و طولانی یکی از دلایل مهم در رونق بازار خز در روسیه است.

 

نمایشگاه و فروش فوق العاده پوشاک

 

کشور روسیه 40 درصد از تولید چرم و محصولات مرتبط با آن در جهان را تولید می کند. شهر سن پترزبورگ مدت ها است که به عنوان بزرگترین و اصلی ترین تولیدکننده پوست و خز در روسیه به شمار می آید. گرانترین و بهترین محصول این شهر نیز خز سمور است. سن پترزبورگ هنوز هم بزرگترین بازار خز جهان را در خود دارد.

کشورهای زیادی محصولات خز و چرم خود را با پرورش حیوانات تولید می کنند در این میان چین، روسیه، کانادا از بزرگترین صادر کننده این محصولات هستند. دانمارک نیز بزرگترین تولید کننده اروپاست.

 

نمایشگاه چرم و خز مسکو ، روسیه

 

در هوای سرد و خشک روسیه داشتن کلاه خز و پالتوهای پوستی امری حیاتی به حساب  می آید. خز و پوست مختص ثروتمندان نیست و قشر متوسط نیز از لباس های خزدار و پوستی استفاده می کنند چون پوشیدن خز و پوست بهترین راه برای گرم ماندن در فصل های سخت زمستان در روسیه است.

اکثر تولیدات خز در روسیه از حیوانات پرورشی تامین می شود. شمال غربی، مرکز و مناطق شرقی روسیه اصلی ترین مراکز تولید کننده خز هستند.

به همین دلایل هم است که همه ساله جامع ترین و حرفه ای ترین نمایشگاه های خز و چرم در خاک روسیه برگزار می شود. در این نمایشگاه طیف گسترده ای از محصولات و صنایع خز و چرم طبیعی عرضه می شود. کشورهای مختلف در این نمایشگاه شرکت می کنند. کیفیت بالای محصولات نمایشگاه، باعث استقبال افراد شیک پوش و مسافران روسیه است.