جاذبه های مسکو

4 جشنواره به یادماندنی مسکو در تیر ماه

روسیه کشوری است با جشنواره ها و فستیوال های هیجان انگیز، اگر شما از آن دسته هستید که عاشق تجربه های متفاوت، تنها با سفر کردن به این کشور تاریخی فرصت تماشای این رویدادها را از دست ندهید. آنهایی

روسیه کشوری است با جشنواره ها و فستیوال های هیجان انگیز، اگر شما از آن دسته هستید که عاشق تجربه های متفاوت، تنها با سفر کردن به این کشور تاریخی فرصت تماشای این رویدادها را از دست ندهید. آنهایی که تیر ماه امسال به شهر مسکو  سفر کنند، در کنار فرصت تماشای آخرین شب های سفید، شاهد  جشنواره های جذابی خواهند بود. تا فرصت باقی است می توانید تابستانی به یادماندنی را با سفر به روسیه آغاز کنید. در این مطلب نادیا پرواز شما را با این رویدادها آشنا می کند. 

جشنواره بین المللی فیلم مسکو

 

جشنواره فیلم مسکو روسیه

 

جشنواره بین المللی فیلم مسکو (MIFF) مهمترین جشنواره سینمایی روسیه است. این جشنواره همه ساله به منظور ایجاد فضای مناسب برای هنرمندان سینما و توسعه همکاری با فیلمسازان جهان، برگزار می شود. اولین جشنواره فیلم مسکو با حضور سرگئی به عنوان رئیس هیئت داورن در سال 1935 برگزار شد و از سال 1959 به طور رسمی در تاریخ فرهنگی روسیه ثبت گردید.

 

جشنواره بستنی 

 

بستنی جشنواره مسکو روسیه تور
 
یکی از هیجان انگیزترین خوراکی های دنیا بستنی است. با گرم شدن هوا شهر مسکو میزبان جشنواره خوشمزه بستنی است. در این جشنواره مسکو با انواع بستنی و کیک بستنی های رنگارنگ و باطمع های عالی و متفاوت میزبان شادی توریست هایی می شود که از سراسر دنیا به این شهر آمده اند. این همه خوراکی شیرین و خنک را نباید از دست داد.  
 
 

جشنواره بین المللی موسیقی پارک لایف 

 

پارک لایو فستیوال موسیقی روسیه
 
جشنواره پارک لایف، جشنواره بین المللی موسیقی است که همه ساله در شهر مسکو برگزار می شود. این جشنواره به مدت سه روز میزبان شور و هیجان 30000  علاقمند به موسیقی است. بسیاری از گردشگران تاریخ سفر خود همزمان با این جشنواره رزرو میکنند تا امکان  حضور در این رویداد بیاد ماندنی  را داشته باشند.
 
 
 

نمایشگاه بین المللی هوا و فضا

 

نمایشگاه هوایی ماکس مسکو روسیه هوافضا

 

نمایشگاه بین المللی هوا و فضای روسیه که معروف به ماکس است، هر دو سال یکبار در بزرگترین پایتخت اروپا، یعنی شهر مسکو  برگزار می شود. این  نمایشگاه که امروزه جایگاه مهمی در صادرات و حمل و نقل هوایی روسیه پیدا کرده است، نخستین بار پس از فروپاشی شوروی سابق درسال 1993 آغاز شد و تنها جنبه تفریحی داشت. نمایش های هوایی این رویداد منحصر به فرد همیشه از بهترین نمایش ها بوده که بهترین خلبانان دنیا را به چالش کشیده است.
نادیا پرواز با برنامه ریزی مناسب و بررسی تاریخ جشنواره های مختلف تورهای مناسبی ر ا برای مسافران خود طراحی کرده است.