جاذبه های مسکو بهترین مراکز خرید در مسکو

بهترین مراکز خرید در مسکو

سفر به کشورهای مختلف با جذابیت ها و ماجراجویی های متعددی همراه است اما خرید کردن از شهر ها و کشور های گوناگون حس و حال خاصی دارد و سفرتان را دلنشین تر می کند.

سفر به کشورهای مختلف با جذابیت ها و ماجراجویی های متعددی همراه است اما خرید کردن از شهرها و کشورهای گوناگون حس و حال خاصی دارد و سفرتان را دلنشین تر می کند.

قطعا تمامی مراکز خرید در نوع خود بهترین هستند اما آشنا شدن با مراکز خرید مناسب تر و از همه مهم تر چگونگی دسترسی به این مراکز سفر شما به کشورهای خارجی را آسان تر و بهتر می کند.

اگر تصمیم دارید به روسیه سفر کنید و از آن دسته گردشگران هستید که برای خرید ارزش بالایی قائلند، با ما همراه باشید تا در اینجا فهرستی از بهترین و مناسب ترین مراکز خرید در شهر مسکو رامعرفی کنیم.

 

فروشگاه گام یا گوم (GUM)

 

مرکز خردی گوم در مسکو

 

فروشگاه گوم از بزرگترین مراکز خرید روسیه است که قدمتی 120 ساله دارد. ساختمان فروشگاه گام بخش وسیعی ازقسمت شرقی میدان سرخ را گرفته وبلندی آن هم سطح با بنای کاخ کرملین و مقبره لنین است.این فروشگاه یک صد سال پیش به سبک معماری قرن 19 ساخته شده است. 

فضای داخلی این فروشگاه عظیم و با شکوه در سه طبقه با حیاطی زیبا و سقفی شیشه ای طراحی شده است. 

آدرس: درمیدان سرخ

تلفن تماس: +7495788-4343

ساعات بازدید:10 صبح الی22 شب

 

 مرکز خرید متروپلیس (Metropolis)

 

مرکز خرید متروپلیس مسکو

 

مجتمع متروپلیس از بزرگترین و جدیدترین مراکز خرید مسکو است. در این ساختمان بیش از 200 مغازه با تنوعی از لباس ها و لوازم های ماردار وجود دارد. علاوه بر مغازه های متعدد این مجموعه، می توانید از سینمای 12 سالنی فوق العاده مدرن و زیبا که در طبقه سوم دارد، لذت ببرید. این مجموعه عظیم همچنین 22 کافه رستوران و یک باشگاه بولینگ دارد. 

آدرس: در نزدیکی ایستگاه متروی وویکوفسکایا

تلفن تماس: +7 495 660-88-88

ساعات بازدید: 10 صبح الی 11 شب

 

مرکز خرید آتریوم (Atrium)

 

مرکز خرید اتریوم مسکو

 

مرکز خرید آرتریوم مسکو یکی از محبوب ترین و برترین مراکز خرید روسیه است. این فروشگاه مدرن در نزدیکی ایستگاه متروی kurskiy قرار دارد. مرکز آرتریوم صد ها مغازه با اجناس مختلف، سینما، مراکز تفریحی دارد و به علت داشتن پارکینگی با گنجایش 700 ماشین و نزدیک بودن به ایستگاه مترو نه تنها مورد استقبال اهالی مسکو است بلکه برای گردشگران نیز لذت بخش است. 

آدرس: در نزدیکی ایستگاه متروی پورسای

تلفن تماس: +7 495 970- 15-55

ساعات بازدید: 10 صبح الی 11 شب

 

مرکز خرید مگا (Mega)

 

مرکز خرید مگا در مسکو

 

 مرکز خرید مگا جزو برترین و ارزان ترین مراکز خرید رسیه است. گردشگران و علاقه مندان خرید می توانند انواع برند ها را با قیمت های مناسب از اینجا خرید کنند. مرکز خرید مگا علاوه بر خرید، مجموعه ای از تفریح ها و سرگرمی ها را در اختیار گردشگران و بازدید کنندگان قرار می دهد. قیمت های مناسب و تفریحات مهیج این مرکز خرید تجربه ای به یادماندنی برای گردشگران رقم خواهد زد. 

آدرس: در منطقه خینکی

تلفن تماس: +7 495 739-33- 70

ساعات بازدید:10 صبح الی 11 شب

 

مرکز خرید وگاس (Vegas)

 

مرکز خرید وگاس روسیه

 

مرکز خرید وگاس یکی از خواص ترین و جالب ترین مراکز خرید روسیه است. این مجتمع عظیم در فضایی 400000 متر مربعی ساخته شده که بزرگترین مجتمع مسکو است و در سال 2011 به عنوان بزرگترین مرکز خرید در اروپا شناخته شد. تنوع و طرح های لباس ها و اجناس مناسب برای هر خانواده ای باهر سلیقه است.

آدرس: در منطقه دامادیه دووسکی

تلفن تماس: +7 495 236-10 85

ساعات بازدید:10 صبح الی11 شب

 

مرکز خرید دتسکای میر (Detskiy Mir)

 

دتسکای مسکو مرکز خرید

مرکز خرید دتسکای میر ازجذاب ترین و جالب ترین فروشگاه های مسکو برای کودکان است .این مرکز خرید به معنی دنیای کودکان بوده که شعبات مختلفی در سراسر روسیه دارد. در این فروشگاه انواع اسباب بازی ها و تمامی لوازم مرتبط به کودکان را می توان یافت.این مجموعه رویایی در هفت طبقه بزرگترین فروشگاه اسباب بازی فروشی روسیه است.. گرچه اکثر مغازه های این مرکز مملو از وسیله های کودکانه است اما مغازه ها دیگری با اجناس مختلف نیز می توان یافت. http://nadiaparvaz.com/default.aspx?Id=2026&mcontent=2097

آدرس: در میدان لوبیانکا

تلفن تماس: +74957778077

ساعات بازدید:10 صبح الی 10 شب

 

مرکز خرید اوروپتسکی (Evropeiskiy)

 

مرکز خرید اوروپیسکی روسیه

 

مرکز خرید اوروپتسکی از جدید ترین مراکز خرید مسکوست که در سال 2006 در نزدیکی ایستگاه متروی کیفسکی (Kievsky) افتتاح شد. در این فروشگاه می توان نمایندگی های انواع مارک های معروف بین المللی را یافت. 

آدرس: در نزدیکی ایستگاه متروی کیفسکی

تلفن تماس: +7 495 921- 34-44

ساعات بازدید:10 صبح الی10 شب