جاذبه های مسکو

رویدادهای هیجان انگیز مرداد ماه در روسیه

در کنار آب وهوای بی نظیر مرداد ماه در روسیه مسابقات و نمایشگاه های هیجان انگیزی برگزار می شود. همراه با تمام جاذبه های گردشگری شهر مسکو می توانید جذاب ترین مسابقه اتومبیل رانی را تجربه کنید

 

رویدادهای هیجان انگیز مرداد ماه در روسیه

در کنار آب وهوای بی نظیر مرداد ماه در روسیه مسابقات و نمایشگاه های هیجان انگیزی برگزار می شود. همراه با تمام جاذبه های گردشگری شهر مسکو می توانید جذاب ترین مسابقه اتومبیل رانی را تجربه کنید و از هنرنمایی این رانندگان مشهور و رقابت تنگاتنگ آن ها لذت ببرید. از آخرین دستاوردهای صنعت خودرو  در نمایشگاه موترو مسکو با خبر بشید. در نمایشگاه لباس عروس مسکو حاضر باشید و از دیدن آن همه مدل های ارائه شده شده، خود را برای داشتن یک شب رویایی آماده کنید.

 

مسابقات فرمول یک مسکو 

 

مسابقه اتومبیل رانی مسکو

 

همه ساله مسابقات پرشور خودرورانی فرمول یک مسکو با عنوان Moscow city racing در کنار دیوار کرملین برگزار می شود. یکم مرداد ماه این مسابقه با شرکت رانندگان و طرفداران این ورزش شروع می شود. این مسابقه برای دوستداران این ورزش لذت بخش بوده و کیفیت بالای این مسابقات بازدیدکنندگان و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

 

نمایشگاه لباس عروس مسکو 

 

نمایشگاه لباس عروس در مسکو

 

این نمایشگاه هر ساله با حضور 300 شرکت از 25 کشور مختلف جهان برگزار می شود. خانه مرکزی هنرمندان مسکو این نمایشگاه پر زرق و برق را میزبانی می کند و انواع لباس عروس، لباس شب، جواهرات، لباس مردانه رسمی و همه چیز مربوط به تشریفات عروسی همچون کیک عروسی، شیرینی،کارت دعوت، هدیه های عروسی، عکاسان و فلیم براداران مراسم و غیره به نمایش گذاشته می شود که این نمایشگاه باعث می شود هر سال گردشگران بسیاری به روسیه برای تماشای این رویداد شاد به روسیه سفر کنند.

 

نمایشگاه بین المللی موتور مسکو 

 

نمایشگاه موتور مسکو

 

نمایشگاه بین المللی موتور مسکو با گردهمایی 600 شرکت از 30 کشور مختلف امسال نیز از تاریخ 30 مرداد تا 2 شهریور ماه برگزار خواهد شد. علاقمندان اتومبیل و لوازم جانبی مشتاقانه در انتظار این نمایشگاه هستند تا از مدل های جدید و متنوع اتومبیل ها و لوازم مختلف موتورها بازدید کنند. گردشگران علاقه مند به این نمایشگاه می توانند تاریخ های سفر به روسیه را جهت حضور در نمایشگاه در سایت نادیاپرواز بررسی کنند و بهترین تاریخ و قیمت را برای خود و خانواده خود رزرو کنند