جاذبه های سنت پترزبورگ دیدنی ها

قصر گاتچینا و موزه‌ی املاک سنت پترزبورگ

روسیه با کاخ ها و بنا های باشکوهش، نشان از فرهنک و هنر غنی کشورش دارد. اغلب کاخ موزه های کشور روسیه، تورها و برنامه های ویژه‌ای برای کودکان دارند...

روسیه با کاخ ها و بنا های باشکوهش، نشان از فرهنک و هنر غنی کشورش دارد. اغلب کاخ موزه های کشور روسیه، تورها و برنامه های ویژه‌ای برای کودکان دارند تا در حین بازدید گردشگران، کودکان را نیز سرگرم کنند.

در موزه گاتچیما، به بچه ‌ها کیف‌ های قابل‌ حمل مخصوصی داده می‌شود که دارای وسیله ها و لوازم کمکی خلاقانه‌ای هستند که به بچه‌ها در انجام آن سرگرمی ها کمک می‌‌کنند. همچنین، محل استراحت ویژه‌ای برای بچه‌ها دارد که می‌‌توانند وقتشان را صرف ساختن قلعه‌ها و یا مشاهده‌ فیلم‌هایی درمورد شوالیه‌ها نمایند.

برای کودکان دارای اختلال بینایی، برنامه‌ی ویژه‌ای با عنوان «حس کردن قلعه» در نظر گرفته شده است که   بچه ‌ها از چهار اتاق ویژه‌ استراحت در کشتی ،به همراه راهنمایان تور که  با آنها درمورد مالکان پیشین قصر و زندگی‌شان در آنجا سخن می‌‌گویند، دیدن می کنند.

 بچه ‌ها می‌‌توانند به کالاهای نمایشی موزه دست بزنند و نسخه‌ی دوم آنها را احساس نمایند و آلبوم‌هایی را ورق بزنند که اطلاعات با خط بریل، در آنها درج شده است.

بازدید: سه‌شنبه تا یکشنبه، ساعت 10 تا 19

آدرس: کراسنوآرمیسکی پرسپکت، گاتچینا

هزینه: بین ساعات 13 تا 16، به قیمت 250 روبل

تلفن: +78129580366

سایت: http://gatchinapalace.ru