جاذبه های سنت پترزبورگ

سفر به سنت پترزبورگ آسانتر شد

اگر علاقه دارید خودتان شخصا به روسیه سفر کنید،می توانید برنامه موردعلاقه خود را با کمک کارشناسان نادیاپرواز (دفتر رسمی کمیته توسعه گردشگری سنت پترزبورگ) تنظیم کنید و سفری ویژه به فنلاند هم در برنامه داشته باشید

به گزارش اسپوتنیک، گردشگران ایرانی می توانند برای هماهنگی و کسب اطلاعات کامل سفر به سنت پترزبورگ به شرکت خدمات گردشگری نادیا پرواز به عنوان دفتر دائمی توسعه گردشگری این شهر در ایران مراجعه کنند. 

جذابیت گشایش این دفتر در آن است که گردشگران می توانند برنامه گردشگری موردعلاقه خود را با کمک کارشناسان این دفتر تنظیم کنند و به صورت ویژه سفری به فنلاند را هم در برنامه خود داشته باشند.

دریاچه سایما غنلاند
 
در این روز شمار سفر، گردشگران ایرانی می توانند در سفری یک هفته ای، چند روز را در سن پینرزبورگ بگذرانند و بعد برای تماشای «سایما» بزرگترین دریاچه اروپا مستقیما به فنلاند سفر کنند.
 
 
یکی دیگر از برنامه های همکاری با «نادیا پرواز» برگزاری کمپین بزرگ تبلیغاتی با حضور ستارگان سینمای ایران برای سازماندهی معرفی سن پیتربورگ در شهرهای بزرگ کشور مانند شیراز، اصفهان و مشهد است.
بر اساس کمیته رشد و توسعه توریسم، در نیمه اول سال 2017، بیش از 7 هزار گردشگر از ایران به سن پیترزبورگ سفر کرده است. دفتر «دیدن از سن پیترزبورگ" در شهر های پاریس، هنگ کنگ و تایوان دایر است. تا پایان سال جاری قرار است نمایندگی بین المللی آن در بارسلون و روم نیز افتتاح شود.