اینستاگرام نادیاپرواز

آپارات نادیاپرواز

تویتر نادیاپرواز

تگرام نادیاپرواز

هتل های سنت پترز بورگ


RADISSON ROYAL HOTEL, ST. PETERSBURG

RADISSON ROYAL HOTEL, ST. PETERSBURG

1396/02/17  |   سنت پترز بورگ  

  • آدرس هتل : 49/2 Nevsky Prospect 191025 St.Petersburg Russia
  • تلفن هتل : 78123225000+
  • شهر هتل : سنت پترز بورگ
  • ایمیل و وب سایت : https://www.radissonblu.com/en/hotel-stpetersburg

مانند یک پادشاه در اتاق های شاهانه هتل رادیسون اقامت کنید.

با اقامت در مرکز شهر سن پترزبورگ شما  این امکان را دارید که به اندازه شهروندانش، این شهر را بشناسید. هتل رادیسون رویال در یکی از مرکزی ترین محلات شهر سن پترزبورگ یعنی Nevsky واقع شده که فاصله بسیار کوتاهی با جاذبه های اصلی تاریخی و فرهنگی شهر مانند موزه ارمیتاژ دارد. فاصله مناسب این اقامتگاه زیبا از مراکز تجاری و اقتصادی شهر و همچنین فاصله 5 دقیقه ای به صورت پیاده با ایستگاه مترو مایاکفسکایا ، اقامت آرام و دلنشینی رابرای شما مهیا خواهد کرد.

ساختمان هتل رادیسون رویال تاریخچه رنگارنگ و پر از قصه ای را از زمان ساخت خود یعنی قرن 18 میلادی بیان می کند. این هتل در سال 2001 به صورت کامل بازسازی شد و تجمل و جلای روزهای اول خود را بازیافت. تزئیناتی که گاهی 300 سال قدمت دارند، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

164 اتاق مدرن ، خوش نشین و مجلل این هتل خدمات بی نظیری را به مهمانان خود ارائه می دهد. اینترنت رایگان، تلویزیون هوشمند اچ دی، خدمات 24 ساعته اتاق ها، و سرویس های بی نظیر رفاه مسافران را به خوبی تامین می کند. همه اتاق ها مجهز به دستگاه نسپرسو و چای ساز است. سرویس حمام مزیت گرمایش از کف را دارد و باشگاه ورزشی، سونا، جکوزی و سالن ماساژ از دیگر امکانات این هتل است.

نزدیکی به فرودگاه Pulkovo نیز از ویژگی های دیگر این هتل است.