چمدان


روسیه

راهنمای سفر به سارانسک

راهنمای سفر به سارانسک

سارانسک شهر نام آشنای میزبان بازی های جام جهانی، یکی از شهرهای کوچک اما زیبای روسیه است.وجود اماکن تاریخی، موزه ها، گالری های هنری و تئاترهای سارانسک می تواند علاقمندان به هنر و گردشگری را به این شهر بکشاند. با نادیا پرواز در ادامه ی راهنمای سفر به سارانسک همراه باشید.

راهنمای سفر به مورمانسک

راهنمای سفر به مورمانسک

مورمانسک یکی از شهرهای شمالی روسیه است، که با کشور فنلاند هم مرز است و کمی بالاتر از مدار قطب شمال قرار گرفته است. مورمانسک به شفق قطبی اش شهرت دارد و یکی از بهترین نقاط برای رویت شفق قطبی به شمار می آید. در ادامه با راهنمای سفر به مورمانسک همراه باشید تا نادیا پرواز اطلاعات بیشتری از این سرزمین یخی را در اختیارتان قرار دهد

تا حالا راجع به شفق قطبی شنیده اید؟

تا حالا راجع به شفق قطبی شنیده اید؟

شفق قطبی (Aurora) پدیده ای طبیعی و بسیار زیباست که طی فعل و انفعالاتی خاص در سطح اتمسفر اتفاق می افتد. زیبایی شفق قطبی اصلا قابل وصف نمی باشد، حتی حرفه ای ترین عکس ها هم نمی توانند شکوه و زیبایی این پدیده را در قاب خود نمایش دهند. برای اینکه بیشتر درباره این پدیده بدانید، از زمان اتفاق افتادن آن اطلاع پیدا کنید و مکان هایی که از آنها مشاهده شفق قطبی امکان پذیر است را بشناسید، در این مقاله با نادیا پرواز همراه شوید.

راهنمای سفر به آستاراخان

راهنمای سفر به آستاراخان

بندر آستاراخان به دلیل دسترسی به مسیرهای هوایی، ریلی و دریایی یکی از شهرهای تجاری مهم روسیه می باشد و علاوه بر گردشگران مقصد بازرگانان و تجار کشورهای مختلف بخصوص ایران می باشد. در این مقاله نادیا پرواز سعی کرده تا اطلاعاتی را برای شما فراهم کند که تا در سفرهای تجاری و تفریحی شما به این شهر بندری، از آن استفاده کنید. با ما همراه باشید.

راهنمای سفر به کازان

راهنمای سفر به کازان

شهر کهن، فرهنگی و تاریخی کازان موسوم به شهر مناره ها با تلفیق فرهنگ، هنر، عقاید و سبک های مختلف زندگی، همواره برای دوست داران آداب و رسوم مختلف و اهالی سفر جذابیت خاصی داشته است. همراه با نادیا پرواز راهنمای سفر به کازان را بخوانید تا با این شهر زیبا و قدیمی آشنا شوید.

راهنمای سفر به سوچی

راهنمای سفر به سوچی

سوچی با طبیعت منحصر به فردش در روسیه و جاذبه های گردشگری فراوان سبب شده تا به یکی از قطب های گردشگری روسیه تبدیل شود. با خواندن راهنمای سفر به سوچی نادیا پرواز را همراهی کنید تا اگر قصد سفر به این شهر روسیه را دارید، با اطلاعات کاملی درباره مقصد خود داشته باشید.

10 فستیوال روسیه که هر گردشگری باید تجربه کند

10 فستیوال روسیه که هر گردشگری باید تجربه کند

اغلب گردشگران به دلیل علاقه به سنت ها و فرهنگ دیرینه و جذاب روسیه به این کشور پهناور سفر می کنند. هر ساله در روسیه 10 فستیوال جذاب ودیدنی برگزار می شود که هرگردشگری باید آن را تجربه کند. در ادامه این مطلب درباره این فستیوال های جالب و رنگارنگ بیشتر بخوانید.

9 نکته مهم که در سفر به مسکو باید به آن توجه کنید

9 نکته مهم که در سفر به مسکو باید به آن توجه کنید

برای سفر به همه شهر ها و کشور ها لازم است تا برای آگاهی از قوانین و آداب آن شهر یا کشور اطلاعات کافی داشته باشیم تا به مشکلی برنخورده و سفر خوشی را تجربه کنیم. مسکو پایتخت روسیه از جمله شهرهایی با آداب و قوانین خاص خود است. در ادامه 9 نکته مهم که در سفر به مسکو باید به آن توجه کنید را بخوانید.

به 8 دلیل در سفر به روسیه متعجب می شوید

به 8 دلیل در سفر به روسیه متعجب می شوید

روسیه دورانی را تحت سلطه کومونیسم و در روزهای خاکستری جنگ گذرانده، این موضوع سبب شده بسیاری ذهنیت مثبتی به این کشور نداشته باشند و در سفر به آن دچار شک و دو دلی شوند. در ادامه دلایلی را خواهید خواند که شما را متعجب خواهد کرد و نظرتان را نسبت به روسیه عوض خواهد کرد

چه چیزی شما را عاشق سفر به روسیه می کند

چه چیزی شما را عاشق سفر به روسیه می کند

روسیه کشور عجیبی است با اینکه شاید به نظر نرسد که سرزنده و شاداب باشد اما آنقدر رنگ و مزه و زیبایی در این کشور وجود دارد که هر بیننده ای که یکبار به این کشور سفر می کند را مجبور می کند باز به روسیه برگردد. عاشقان روسیه در این مطلب میگویند چرا عاشق شدند.

هدیه نادیا پرواز

برای دریافت کد تخفیف در خرید از نادیا پرواز و اطلاع از تخفیف های ویژه تورها به جمع ما بپیوندید