داستان عجیب بهترین هتل مسکو

هتل ها در دنیای سفر نقش پررنگی را به خود اختصاص داده اند. در هر تور یا سفری قسمت بزرگی از وظیفه جلب رضایت گردشگران به عهده هتل ها است. با توجه به زمانی هم که هر توریست در هتل می گذراند نقش جذابیت خود هتل از معماری و خدمات گرفته تا تفریحات و سرگمی های آن پر رنگتر می شود. نادیا پرواز در طراحی پکیج  تورهای روسیه خود به این نکته توجه می کند. 

نمای هتل رادیسون رویال

هتل های جذاب بسیاری در دنیا وجود دارد اما جذابترین هتل مسکو را می توان هتل 5 ستاره رادیسون رویال دانست. با خواندن مطلب زیر با داستان جذاب این هتل و زیبایی های برج های هفت خواهران مسکو بیشتر آشنا شوید.  
هتل رادیسون رویال به عنوان یکی از بلندترین ساختمان های شهر مسکو، در کنار رودخانه "ماسکوا" قرار گرفته است. با وجود تجملات نمای بیرونی هتل که مانند کاخی مجلل است اما این نما در برابر عظمت دکوراسیون داخلی نفیس اتاق ها و لابی چیزی برای گفتن ندارد. ساخت هیچ فضایی برای آنکه عمارت هتل را چشم نواز و حیرت انگیز کند، از قلم نیفتاده است. 
بین سال های 1947 تا 1953 به دستور استالین شوری تازه در شهر برپاشد تا همه آماده برگزاری جشن هشتصد سالگی مسکو شوند. او طی فراز و نشیب های بسیاری دستور ساخت هشت ساختمان مرتفع را به یادبود تولد هشتصد سالگی پایتخت روسیه صادر کرد اما عجل فرصت نداد تا شمع هشتم را فوت کند.
در زمان مرگ استالین تنها 7 برج ساخته شده بود همین باعث شد تا این هفت خواهر هرگز خواهر هشتم خود را نبینند.

 

ساختمان های هفت خواهران استالینی

معماری این برج ها که در خود روسیه به برج های استالین معروف است، تلفیقی از باروک روسی و  سبک گوتیک است. این یادگاران شوروی سابق امروزه نقش های مهمی را در شهر بازی می کنند. 
خواهر اول - ساختمان اصلی دانشگاه دولتی مسکو 
خواهر دوم - هتل رادیسون رویال
خواهر سوم - مجتمع مسکونی در بلوار کاتلنیچسکایا
خواهر چهارم - ساختمان وزارت خارجه روسیه 
خواهر پنجم - مجتمع مسکونی در میدان کودرینسکایا 
خواهر ششم - ساختمان اداری مسکونی برج دوشکین نزدیک دروازه‌های سرخ 
خواهر هفتم - هتل لنین‌گراد  

 

هتل رادیسون رویال

هتل رادیسون رویال با 34 طبقه و 198 متر ارتفاع دومین برج بلند در میان این خواهران زیبا است. اقامت در این هتل که خود به عنوان موزه ای زنده است این مزیت را دارد که تجربه زندگی در دوران گذشته  و تاریخ بزرگترین پایتخت اروپا را تجربه کنید  و در کنار خدمات 5 ستاره هتل سفر خاطره انگیزی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. 
این هتل در کنار خم رودخانه مسکوا واقع شده و در فاصله کمی با دیدنی های شهر مسکو امکان قدم زدن و تماشای رودخانه شهر و جاذبه های اصلی شهر را داشته باشید.
تورهای پنج ستاره نادیا پرواز گزینه مناسبی برای آنهایی که از هر لحظه از سفر خاطره می خواهند... 

 

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

9 شب و 10 روز
کیپ تاون سان سیتی ژوهانسبورگ پارک جنگلی

2.690 دلار + پرواز

9 شب و 10 روز
هواپیمایی قطر
خلیج هالونگ دانانگ هوشی مین

59.000.000 تومان + 1/440 دلار

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
آگرا جیپور دهلی

34.995.000 تومان

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
آگرا دهلی گوا

49.995.000 تومان

6 شب و 7 روز
آیروفلوت
مسکو مورمانسک

63.690.000 تومان + 70 دلار

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
سنت پترز بورگ مسکو

44.690.000 + 70 دلار

4 شب و 5 روز
هواپیمایی قطر
دوحه

27.790.00 تومان