شروع تعطیلات تابستانی با تور روسیه

شروع تعطیلات تابستانی با تور روسیه ... !

تابستان فصل فوق العاده ای برای سفر های اروپایی به حساب می آید اما باید بدانید که در این فصل انتظار شلوغی و گرمای زیاد را هم داشته باشید. روز های طولانی با شب زنده داری ها و خوش گذرونی هایی که فقط مختص همین فصل هستند در کنار همه چیز های خوبی که در این موقع از سال وجود دارد، کنار آمدن با کمی شلوغی را راحت تر می کند . اینکه دقیقا بدانید چه کشور هایی برای سفر در فصل تابستان مناسب هستند تا تحمل گرما و شلوغی برایتان لذت بخش ترین خاطره سفر را به همراه داشته باشد مهم ترین موضوع برای برنامه ریزی سفرهای تابستانی می باشد .

1. شنا در دریای کم عمق Taganrog تاگنروگ :

این شهر در جنوب سنت پترزبورگ می باشد و چهار سال قبل از آن در دریای بالتیک تاسیس شده است .اما دریای آزوف ، که در آن ساحل تاگنروگ ساخته شده است ، کم عمق ترین دریای جهان است . این شهر همچنین چیزهای زیادی برای کشف، از ماهی های تازه در بازارهای محلی و رستوران ها، به موزه ها و تئاتر ها دارد. علاوه بر این، آنتون چخوف در تاگنروگ متولد شده است ، بنابراین حتما در تور روسیه به مکان های مربوط به او سر بزنید و از زندگی بسیار جالب آنتون چخوف مطلع شوید.

 

2.آلتا جاده ای با نمایش خیره کننده :

اگر طرفدار رانندگی هستید، این تور مخصوص شماست. چه چیزی می تواند بهتر از دیدن کوه ها، رودخانه ها و دریاچه ها از پنجره ماشین شما باشد ؟ سفر به مسیرChuysky، جاده ابریشم سیبری، فقط یک بار در طول عمر تجربه می شود پس در تور روسیه گشت و گذار در این مسیر را فراموش نکنید .

 
 

3.Karelia قایقرانی و کلیساهای ارتدوکس باستانی :

جمهوری کارلای،مروارید شمال روسیه است. از جزیره Kizhi جزیرهی یونسکو، یک میراث جهانی یونسکو در تور روسیه بازدید کنید، سپس از موزه ی معماری خارج از محوطه ی معماری عبور کنید و از کلیساهای چوبی روسی باستانی لذت ببرید. همچنین، فرصت برای بازدید از جزیره والامام در دریاچه اونگا و صومعه زیبا آن را از دست ندهید.

بهترین راه برای دیدن زیباییKarelia قایقرانی در رودخانه های خروشان و دیدن جنگل های کاج در مسیر می باشد .

اگر زمان بیشتری دارید، به جزیره های سولووکی سفر کنید تا از تاریخ صومعه لذت ببرید و در مورد اردوگاه گولگ های شوروی بدانید .
 
 

4.هوای تازه و آب معدنی در قفقاز :

روسیه Karlovy Vary خود را دارد. همه خانواده های نجیب روسی از تعطیلات خود در منطقه قفقاز استفاده می کنند مانند نوشیدن آب معدنی، حمام نارزان، سوار شدن به یک ماشین کابلی برای دیدن زیبایی کوه ها و رفتن به مدت طولانی.

در نزدیکیMineralnyeVody یک فرودگاه است و شما همچنین می توانید از شهر Pyatigorsk دیدن کنید که شاعر بزرگ، Mikhail Lermontovدر دوئل کشته شده است. پایتخت های منطقه نالچیک و ولادی قفقاز را می توان در چند ساعت با قطار دیدن کرد.
 
 

5.کریمه : دریا، کوه و کاخ رومانوف

کریمه یک مکان تعطیلاتی برای نویسندگان معروف روسی بوده است و به همین دلیل در تور روسیه جز مکان هایی هست که باید از آن دیدن کرد . با یک تور قایق در اطراف بندر شهر سواستوپول؛ خرابه های مستعمرات یونان باستان را ببینید . در بازدید از کریمه فوق العاده وورتنسف، لیدیا و پرستشگاه پرستوها و قدم زدن در امتداد مسیرهایی که خانواده تزار یک بار از آنجا عبور کرده است را از دست ندهید .

صعود به کوه Ai-Petri بر روی یک ماشین کابلی و غذای معتبر تاتار را امتحان کنید. شام شبانه در یالتا و رقص در قصر. اقامت در شهرهای کوچک در امتداد ساحل، مانند فوروس یا آلوپکا، و لذت بردن از آفتاب گرفتن و دریا موارد جاذبه های سفر در تور روسیه است .
 
 
 

6.Baikal عمیق ترین دریاچه جهان :

در هنگام سفر با تور روسیه حتما یک روز یا دو روز را در شهر Irkutsk، دروازه ای به دریاچه بایکال بمانید.  قدم زدن و مشاهده شهر سیبری و دانستن همه چیز در مورد تاریخچه قرن 19 شورشیان اشرافی اینجا وجود دارد .

Baikalبرای همه نوع اوقات فراغت، یک بهشت است. شما می توانید یک قایق را برای یک روز اجاره کنید ماهیگیری کنید و  سپس از خوردن سید خود لذت ببرید . همچنین، خوشبختانه شما یک فرصت برای کشف حیوانات جدید را خواهید داشت .
 
 

7.Kamchatka آتشفشان ها و خرس ها :

می توانید تصور کنید که در تور روسیه در حالی که نهنگ ها شنا می کنند و در اطراف قایق شما می پرند،ماهی بگیرید؟ در Kamchatka هر چیزی ممکن است با زیبایی طبیعی باور نکردنی و حیات وحش نایاب می تواند این مقصد را در میان گران ترین مکان های توریستی قرار داد .

پیاده روی، قایقرانی، اسب سواری، تماشای خرس ها، نگاه کردن به دهانه آتشفشان و پرواز در یک هلیکوپتر. این ها فقط برخی از چیزهایی است که در اینجا از آن لذت می برید و همه این ها در تور روسیه فراهم می گردد .
 
اگر قصد سفر به روسیه را کرده اید ، همین حالا از طریق این لینک تورهای جذاب و متنوع مسکو و سنت پترزبورگ نادیاپرواز را امتحان کنید .
 
نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

4 شب و 5 روز
ایران ایر
استانبول

14.300.000 تومان

4 شب و 5 روز
هواپیمایی ماهان
مسکو

35.990.000 تومان + 70 دلار

4 شب و 5 روز
پاریس

1400 یورو + هزینه پرواز

6 شب و 7 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

14.990.000 + 545 دلار

6 شب و 7 روز
هواپیمایی ترکیش
آنتالیا

28.490.000

3 شب و 4 روز
هواپیمایی قطر
دوحه

16.900.000 + هزینه پرواز

10 شب و 11 روز
هواپیمایی قطر
کیپ تاون سان سیتی ژوهانسبورگ پارک جنگلی

2.590 دلار + 59.900.000

6 شب و 7 روز
ایران ایرتور
کوش آداسی

13.290.000