6 دلیل جذاب برای سفر به مسکو در شهریور

از آنجایی که فاصله بین تابستان و زمستان در روسیه بسیار کم است، شهریور آخرین فرصت برای آنهایی خواهد بود که روسیه و تور روسیه را هدف قرار داده اند. با نزدیک شدن به پاییز با اینکه هنوز هم اعتقاد بسیاری بر این است که پاییز فصل سفر است، دیگر برای دیدن هوای گرم روسیه کمی دیر می شود.  در ادامه با نادیاپرواز همراه باشید تا بهانه های تازه برای سفر به روسیه را در شهریور ماه پیدا کنید.


جشنواره موسیقی برج اسپاسکایا در ماه شهریور

برج اسپاسکایا بلندترین برج مجموعه کرملین مسکو است که دروازه های آن به سمت میدان سرخ نیز هستند. جشنواره موسیقی نظامی برج اسپاسکایا از تاریخ 4 شهریور در میدان سرخ مسکو آغاز شده و تا 12 شهریور ادامه دارد. در این جشنواره گروه های موسیقی کشورهای مختلف نمایش داده می شوند و بهترین گروه های نمایشی سرودهای نظامی خود را می خوانند. هر ساله حدود 1500 هنرمند از کشورهای مختلف در این فستیوال شرکت می کنند.

جشنواره_تابستانی_مسکو

یکی از نمایش های جذاب این جشنواره نمایش گروه اسب سوارن سیرک بزرگ روسیه و مدرسه سوار کاری کرملین خواهد بود که در کنار مراسم آتش بازی شبانه و نمایش لیزری روی عمارت های قدیمی میدان سرخ و کلیسای سنت باسیل برنامه سفر شما را پرشورتر می کند. در کنار هنرنمایی روس ها با هنر بسیار از کشورهای شرکت کننده دیگر نیز در این مراسم آشنا می شوید. بلیط حضور در این برنامه تقریبا 1500 روبل است و برنامه اصلی از ساعت 8 عصر به مدت 2 ساعت و نیم اجرا می شود.


روز شهر مسکو

امسال مسکو جشن 870 سالگی خود را از تاریخ 11 شهریور جشن می گیرد ولی برنامه اصلی را در 18 و 19 شهریور برگزار می کند. جشنواره موسیقی اسپاسکایا هم جزو همین برنامه هاست اما به مناسبت این روز برنامه های تفریحی دیگری در شهر مسکو اجرا می شود. 
مراسم خیابان تورسکایا که خالی از خودرو می شود؛ نمایش ها و نورپردازی های خیابانی به راه می افتد و در کنار آن بزرگترین زمین پارکور مسکو را هم در آن اجرا می کنند، هم چنین در همین خیابان می توانید غذاهای سنتی روسی را هم بچشید. 

روز_مسکو_در_مسکو

فراموش نکنید که تعداد 80 موزه از شهر مسکو در این روز به صورت رایگان پذیرای گردشگران خواهد بود که فرصتی بی نظیر برای کم کردن هزینه سفر است. در ضمن در این روزها تورهای رایگان شهری هم برگزار می شود و هر گردشگر میتواند به صورت آنلاین جای خود را رزرو کرده و به گردش در مسکو  بپردازد. 
برای تورهای رایگان به قسمت روسی و برای تورهایی به زبان انگلیسی به قسمت انگلیسی سایت http://moscowwalking.ru مراجعه کنید. همچنین پارک گورکی با تئاتر خیابانی و پارک موژان با شوی لباس به صورت رایگان پذیرای شما خواهد بود.


نمایشگاه بین المللی خوشنویسی مسکو

هفتمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 19 شهریور سال 96 در پارک ساکولنیکی ((Sokolniki) مسکو برگزار خواهد شد. این نمایشگاه مختص هنر خوشنویسی است و بیش از 200 خوشنویس برجسته از 60 کشور مختلف جهان در این دوره شرکت خواهند کرد. نمایشگاه بین المللی خوشنویسی به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا آثار هنری منحصر به فرد از خوشنویسان معاصر را ببینند و از طریق هنر خود ویژگی های خاص ملت ها و فرهنگ های مختلف را درک کنند. 

خوشنویسی در مسکو

مسابقات ماراتن مسکو

مسابقات ماراتن رویداد مهم ورزشی روسیه است که همه ساله در شهر مسکو برگزار می شود. در این مسابقه که از اول تابستان آغاز می شود، ورزشکاران حرفه ای و دوندگان آماتور شرکت می کنند. این ماراتن در ماده های مختلفی برگزار میشود مانند ماراتن شبانه یا ماراتن لوژنیکی که درآن معلولان نیز با صندلی چرخدار شرکت می کنند. 

مسابقات_ورزشی_در_مسکو


ماراتن مسکو یکی از محبوب ترین و بزرگترین مسابقات جاده ای روسیه که با هدف نمایش بیشتر آثار تاریخی و فرهنگی روسیه برگزار می شود و شرکت کنندگان و تماشاگران را معطوف به المان های می کند. ماراتن لوژنیکی در ماه شهریور برگزار می شود و تماشای زنان و مردان دو در اطراف عمارت ها و کلیساهای رنگارنگ شهر مسکو بسیار دیدنی است. 


نمایشگاه خانه شیک مسکو

خانه شیک مسکو از تاریخ 21 به 23 سال 96 درنمایشگاه crocus شهر مسکو برگزار خواهد شد. این نمایشگاه محصولات معماری داخلی، مبلمان خانگی، لوازم آشپزخانه با کیفیت بالا را برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارد.


نمایشگاه بین المللی سفرهای لاکچری

نمایشگاه بین المللی سفرهای لوکس در تاریخ 28 تا30 شهریور 96 در مرکز نمایشگاهی اکسپوسنتر شهر مسکو برگزار خواهد شد. سازمان های گردشگری، ادارات دولتی گردشگران، اپراتور تورها، آژانس های گردشگری و هتل ها از کشورهای مختلف در این نمایشگاه شرکت می کنند و اگر از علاقمندان حوزه گردشگری هستید امکان برقرای ارتباط با بسیاری از کشورها را در این نمایشگاه بدست می آورید.

نمایشگاه_لوکس_در_مسکو


قالب نمایشگاه به صورتی است که به افراد اجازه می دهد تا در یک روز با نمایندگان متعدد صنعت گردشگری لوکس آشنا شوند؛ در مورد کسب و کارهای برجسته در خصوص هتل های مختلف، شرکت های میزبان جدید و خدمات متنوع آنها و نحوه ایجاد همکاری های موفق و تقویت آن در چارچوب جلسات از پیش برنامه ریزی شده با مسئولان مربوطه آگاه شوند. 

فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به روسیه و گردش در آن است. هوای خوب باعث می شود تا بتوانید در شهرهای معروف آن گردش کنید. در این بین به زمان بندی فستیوال ها و برنامه های مختلف، کارناوال های فرهنگی و مسابقات ورزشی دقت کنید تا بتوانید در ماه های مرداد و شهریور در آن ها حضور داشته باشید. نادیا پرواز سفر خوبی را برای شما پیشنهاد می کند. 

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

22.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

22.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سوچی

19.990.000 تومان + 540دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سوچی

19.990.000+ 520 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سوچی

19.990.000 تومان + 540 دلار

7 شب و 8 روز
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار