چرا از کاخ کرملین مسکو دیدن کنیم ؟

مسافران  تور روسیه گاهی اوقات کرملین را هشتمین عجایب جهان می دانند. مجموعه ی قلعه تاریخی نماد اصلی روسیه است که در ساحل رودخانه مسکو قرار دارد.

ریشه های آن در سال ۱۱۴۷ هنگامی که یک حلقه "grad" یا محاصره شده با دیوارهایی از چوب محاصره شده بود، به پایه و اساس مسکو در سال ۱۱۴۷ رسیده است. در سال ۱۴۸۵  به دستور ایوان سومین امپراطور  تعدای از دیوارها احداث شد و تعدادی مجددا احیا گردید . گروهی از معماران ایتالیایی و بهترین های جهان، تصمیم گرفتند آنها را نپوشانند، بلکه ساخت آنها را به عهده داشتند،  تا کرملین عظیم و قدرتمند که امروز می شناسیم استوار باقی بماند .

کرملین مثلث ‎شکل با جهت شمالی دارای ضلع‎هایی به طول ۷۵۰ متر است. کرملین را واقعاً می‎توان از هر نظر، سمبولیک، تاریخی، استراتژیکی و قلب مسکو نامید.

بزرگترین کلیسای کرملین مسکو، کلیسای جامع اوسپنسکی است که طی سال‎های ۱۴۷۵ تا ۱۴۷۹ ساخته شده و تزارها در آنجا تاجگذاری می‎کردند.احداث کرملین در تاریخ ۱۹ ژوئیه سال ۱۴۸۵ پایان یافت. ابتدا دیوار آجری کرملین در کنار رودخانه مسکو بنا شد، زیرا همانا از آنجا تاتارها اغلب حمله می‎کردند.

تمام عملیات ساختمانی ۱۰ سال به طول انجامید. کرملین جدید را روی کرملین قدیم که از سنگ سفید بود بنا کردند. دیوارهای قبلی را در حد امکان باقی گذاشتند فقط دور آنها را دیوارهای آجری کشیده و آنها را بلندتر و ضخیم‎تر و محکم‎تر کردند.دیوارهای کرملین به سرعت، به نماد مهم و با اهمیت مسکو در امپراطوری روسیه تبدیل شد.

کرملین، به عنوان محل اقامت حاکمان روس، از سلسله ها به نخبگان دولت شوروی و سپس به فدراسیون روسیه رسیده است و قدرت بزرگ مسکو برای جذب توریست ها و گردشگران از سرتاسر جهان شده است . کرملین با ۲۰ برج، با نمادهای معرف هنر، شامل مهمترین مراسم و جلسات کشور است.

کرملین همچنین به عنوان مقصد گردشگری برتر مسکو خدمت می کند. بسیاری از مناظر برای دیدن از ساختمان های کاخ خود به مکان های عبادت تبدیل شده است که برای دیدن هر بخش بهتر است یک روز کامل را به آن اختصاص دهید .

یک نمونه خوب از یک چشم انداز مهم، میدان کلیسای مرکزی، مکان زیبای نفس گیر قلعه است. در اینجا مرکزی کلیسای جامع Dormition (محل پادشاهان امپراطوری)، کلیسای جامع خیمه سلطنتی اعلامیه (کلیسای شخصی خانواده خانوادگی) و کلیسای جامع فرشته مایکل (محل دفن بسیاری از روسیه تزارها) وجود دارد .

در مورد روسیه بیشتر بخوانیم :

کرملین یکی از ساختمان های برجسته جهان است . ساختمان تحسین برانگیز، که در میدان سرخ پیدا شده، نماد واقعی روسیه است . داستان های جالب متعددی درباره جاذبه ترین جاذبه های مسکو وجود دارد. در اینجا انتخاب ما بهترین حقایق در مورد کرملین است.

۱. سخت است بدانید که کرملین، نام خود را از ساختارش می گیرد - کلمه کرملین برای توصیف یک قلعه یا یک مجتمع قوی روسی استفاده می شود.

۲. پنج ستاره در بالای کرملین وزن یک تن را دارند و از روبین برای افزایش درخشش آنها ساخته شده است.

۳. ستاره هایی که برج های کرملین را تزئین می کردند همواره آنجا نبودند. پیش از این، چهار برج کرملین با عقاب دو سر قرار داشتند. در سال ۱۹۳۵، دولت شوروی آنها را ذوب کرد تا آنها را با ستاره جایگزین کند.

۴. رئیس جمهور روسیه با هلیکوپتر به کرملین سفر می کند. Helipad در سال ۲۰۱۳ تکمیل شد تا مانع از وقوع ترافیک ناشی از آن شود.  از سال ۲۰۱۵، آن را به خانه رئیس جمهور فعلی، ولادیمیر پوتین تبدیل شد.

۵. کرملین بزرگترین قلعه فعال در اروپا است که میزبان پنج کاخ و چهار کلیسا است.

۶. در کنار میدان سرخ، کرملین در سال ۱۹۹۰ به عنوان یک میراث جهانی یونسکو انتخاب شد.

۷. کرملین خانه بزرگترین زنگ جهان، Tsar Bell است که هرگز به صدا در نیامده است ، زیرا متاسفانه در ساخت و ساز شکسته شده است و این نیز بزرگترین توپ خانه است.

۸. علیرغم اینکه مسکو در جنگ جهانی دوم به شدت مورد حمله قرار گرفت، کرملین به علت هوشمندانه ساختن آن، آسیب جدی نداشت. این نقاشی و تزئینات با پنجره ها و درها پنهان بود و ستاره ها از درخشش خاموش شدند.

۹. در کرملین ۲۰ برج وجود دارد و همه آنها دو نام دارند. اینها "اولین نامگذاری نشده" و "دوم بدون نام" نامیده می شوند. بلندترین آن Troitskaya نامیده می شود، در ارتفاع ۸۰ فوت ایستاده، در حالی که یکی از برجسته ترین برج های ساعت Spasskaya نامیده می شود.

۱۰. کرملین که امروز شاهد آن است، به طرز چشمگیری از آنچه که در ابتدا بود، تغییر کرده است. ابتدا یک ساختمان چوبی بود و از آن به عنوان یک شهر یاد می کردند ..

اگر شما هم علاقه مند به سفر و تور روسیه هستید همین حالا با نادیاپرواز تماس بگیرید یا از طریق این لینک تورهای جذاب تابستانی ما را مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تور روسیه اینجا کلیک کنید .

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.990.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.290.000 تومان

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
وارنا

7.845.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

10.590.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

10.590.000 تومان

3 شب و 4 شب
سلام ایر
مسقط

3.995.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

16.900.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

10.990.000 تومان

3 شب و 4 روز
هواپیمایی ماهان
ایروان

2.290.000 تومان

7 شب و 8 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

11.590.000 تومان