جشنواره بین المللی ارکستر های نظامی برج اسپاسکی از 23 اوت الی 1 سپتامبر در میدان سرخ

جشنواره بین المللی ارکستر های نظامی برج اسپاسکی از 23 اوت الی 1 سپتامبر در میدان سرخ

- میدان سرخ برای بازدید کنندگان بسته است !

هر از گاهی ، مردی با لباس استتار مسکو OMON که در یک مگافون پخش می شد. تعداد زیادی از گردشگران ناامید شده و به سمت "کشف" زیبایی های میدان مانژنیا رفتند.

و در واقع ، از 23 اوت تا اول سپتامبر ، میدان مسکونی تنها شرکت کنندگان و میهمانان جشنواره بین المللی موسیقی نظامی برج XII Spasskaya Tower را می پذیرند.

و در آستانه 22 اوت ، نمایندگان رسانه ها در اینجا به اصطلاح پیش نمایش پریمیر دعوت شدند ، یعنی به روزنامه نگاران نمایش داده شد هر آنچه که موسکویت ها و میهمانان پایتخت که بلیط های این کنسرت را خریداری کرده اند ، در 10 روز آینده خواهند دید. این بار موضوع اصلی جشنواره "انفرادی با ارکستر" است و ارکسترهایی از 12 کشور از جمله ، به طور طبیعی روس ها ، بلاروس ها ، قزاق ها ، آذربایجانی ها ، ترک ها ، نروژی ها ، چینی و غیره. فقط حدود 1000 نوازنده.

هر شب ، دو ارکستر چنگال سلتیک و طبل و یک گروه رقص سلتی در این میدان اجرا می کنند. و به همراه ارکستر نظامی مرکزی وزارت دفاع روسیه ، بینندگان آواز خواننده هنرمند خلق روسیه Tamara Gverdtsiteli را می شنوند.

پیش از نمایش ، مجله رودینا ، منتشر شده توسط Rossiyskaya Gazeta ، پروژه خود را ، کاخ گراند کرملین ، در میدان سرخ ارائه داد. امسال او 170 ساله شد.

فرمانده مسکو کرملین ، ستوان ژنرال سرگئی کلبنیکوف ، گفت: "مسئله BKD. تاریخ کاخ بزرگ کرملین به این ساختار معماری باشکوه اختصاص داده شده است." فرمانده ادامه داد: "كتاب های زیادی درباره كرملین مسكو منتشر شده است."

اما پروژه "میهن" یک مورد خاص است. در قالب بسیار راحت است. خواندن آسان ، خواندن هیجان انگیز. BKD البته برای بازدیدها بسته نیست اما هنوز این کاخ یک موزه باز نیست که گردشگران بتوانند در یک زمان مناسب برای آنها به دست آورند. به دلایل کاملاً عینی و آشکار. بنابراین ، مجله ، آن را نیز مانند یک تور از مروارید های معماری کرملین: جذاب و جادویی. شما باید خودتان مجله را از روی جلد بخوانید تا آن را پوشش داده و آنرا به خانواده و دوستان خود منتقل کنید ...

نسخه او از "میهن" دقیقاً برای روز نمایش پیش نمایش آماده شد.

علاوه بر این ، برج اسپاسکایا تمبر پستی خود را دریافت کرد که مراسم لغو آن درست در همانجا در مطبوعات با جمع کثیری از روزنامه نگاران برگزار شد. مارک توسط رئیس اداره جشنواره ، سرگئی Smirnov و معاون مدیر کل پست روسیه یاروسلاو ماندرون بازخرید شد. علاوه بر محصولات مارک دار ، روسی پست سه نوع کارت مجموعه را نیز برای این جشنواره صادر کرد که می توان در یک جشنواره ویژه پستی در میدان سرخ در این جشنواره بصورت رایگان دریافت کرد.

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر