جشنواره سیاره باله از 19 اوت الی 8 سپتامبر در کاخ جوانان مسکو

جشنواره سیاره باله از 19 اوت الی 8 سپتامبر در کاخ جوانان مسکو

تماشاگران آثار دریاچه های سوان و دریا را خواهند دید که توسط تئاتر دولتی تئاتر منطقه ای مسکو به سرپرستی هنرمند خلق اتحاد جماهیر شوروی ویاچسلاو گوردیف اجرا می شود.

این جشنواره از سال 2015 در سنت پترزبورگ برگزار می شود ، پنجمین نمایش از 22 ژوئیه در سنت پترزبورگ آغاز شده و تا 26 سپتامبر ادامه خواهد داشت. رویدادها در هر دو شهر به صورت موازی برگزار می شود و بخشی از یک پروژه در مقیاس بزرگ است.

وی گفت: "ما با آژانس های مسافرتی ، خدمات دربان و هتل ها که در تابستان بیشتر به باله های کلاسیک نیاز بیشتری دارند همکاری می کنیم. نیاز به باله نه تنها در سنت پترزبورگ بلکه در مسکو نیز وجود داشت. در اینجا ما کاخ جوانان مسکو را انتخاب کردیم . بیشترین یک سالن بزرگ تئاتر (1.8 هزار صندلی) ، نه از مرکز فاصله دارد بلکه دموکراتیک است.

این جشنواره برای پر کردن کمبود در پوسترهای باله شهرها در هنگام استراحت بین فصل های تئاترهای اصلی طراحی شده است. وی گفت: "همه افراد تابستان این فرصت را ندارند که از شهر خارج شوند. علاوه بر این ، در ایام تعطیلات ، بسیاری از میهمانان نه تنها از اروپا و آسیا ، بلکه از شهرهای روسیه به دو پایتخت ما می آیند. به شما این امکان را می دهد تا از هنر باله لذت ببرید.

کارت ویزیت باله روسیه

درمجموع بیش از 50 نمایش در چارچوب جشنواره کنونی در دو شهر بزرگ روسیه برنامه ریزی شده است. مخاطبان در پایتخت اجراهایی را خواهند دید.

گوردیف گفت: "از آنجا كه من تمام عمر در تئاتر بولشوی كار كرده ام ، نسخه های نمایش های من براساس نسخه های تئاتر بولشوی است." پیشینیان ما که تاریخ باله روسی را ساختند. "

در تولید دریاچه سوان ، قسمت اصلی مرد در 21 آگوست توسط یکی از تکنوازان برجسته تئاتر بولشوی ، برنده مسابقه بین المللی ایگور تسورکو اجرا می شود. این رقصنده باله همچنین بیان کرد : "برای من ، این اجرا بسیارهیجان انگیز خواهد بود ، زیرا من قسمت زیگفرید را در مسكو اجرا نكرده ام ، فقط در شهرهای دیگر روسیه و خارج از كشور. این یك نوع از اولین خواهد بود."

مدیر پروژه تأکید کرد: برگزار کنندگان توجه زیادی به مؤلفه اجتماعی می کنند. "ما با یتیم خانه ها ، بنیادهای خیریه توافق های زیادی داریم. ما با خانواده های بزرگی کار می کنیم. بلیط را با قیمت ویژه 300 روبل تهیه می کنیم. حداکثر قیمت بلیط در مسکو 3.5 هزار روبل ، حداقل 500 روبل خواهد بود.

به گفته وی ، برنامه ریزی شده است تا نه تنها جغرافیای جشنواره ، بلکه زمان بندی آن نیز بیشتر شود و فصل زمستان نیز ثبت شود.

  • برای مشاهده تورهای تابستانی روسیه ، ویژه شهریور 98 ماه اینجا کلیک کنید و یا با شماره 41579-021 تماس حاصل فرمایید.
نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر