زیباترین اماکن دیدنی بلغارستان

اگر درباره‌ی زیباترین اماکن دیدنی بلغارستان از مردم آن کشور بپرسید، قطعا هزاران پاسخ مختلف را خواهید شنید . اگر چه زمانی که این اسامی مختلف را می شنویم ممکن است دلگرم و خوشحال شویم اما زمانی که به یک سفر چند روزه ی کوتاه باید اکتفا کنید، قطعا با محدودیت هایی روبرو خواهید شد. پس در انتخاب اماکن دیدنی این کشور باید دقت کرد تا به سفری خاطره انگیز مبدل گردد. در این راهنما به شما زیباترین اماکن دیدنی بلغارستان را معرفی خواهیم کرد تا در تور بلغارستان چیزی را از قلم نیاندازید.

معرفی بهترین اماکن دیدنی بلغارستان

شرکت هوایی نادیا پرواز امکان سفر به این کشور زیبا را فراهم آورده است تا نهایت لذت را از تور بلغارستان ببرید.

سنگ‌ها و قلعه‌های Belogradchik

ترکیب تلاش ‌های باد، باران و زمان این‌ گونه سنگ‌ های زیبایی را در نزدیکی شهر Belogradchik ساخته است. این قلعه توسط انسان ها و در دل سنگ ها ایجاد شده است و خود آن سنگ ها نمای زیبایی به آن داده اند. مردم محلی در طول این سال ‌ها تخیل خود را به راه انداخته‌اند و افسانه‌ های متعددی را در مورد سنگ‌ها بر اساس شباهت آن ‌ها به اشکال حیوانی و انسانی ایجاد کرده‌اند.

روستای Shiroka Laka

Shiroka Laka یک روستای کوچک در کوه‌ های Rhodope معروف به خانه‌ های سیاه‌ و سفید و زیبا با سقف‌های سنگی است. اگر شما خوش‌ شانس باشید، ممکن است دانش‌آموزانی از مدرسه ملی هنر های معاصر را  در حال تمرینات ملودی سنتی بلغاری ببینید. دیدار در ابتدای ماه مارس برای دیدن رقص Kukeri که رقصنده‌های محلی را به‌عنوان هیولا با زنگ‌های سنگین و ماسک نشان می‌دهد، اجرایی برای دور کردن شیطان و راهنمایی در بهار به شمار می رود.

Nessebar

Nessebar یک مجتمع ساحلی از فهرست یونسکو است که تعدادی از کلیسا های قرون‌ وسطی را در شهر قدیمی خود حفظ کرده است. سواحل در اطراف شهر همه نوع تجربیات - از ساحل 24/7 party Sunny ، تا ساحل Kavatsi و روستای  مقرون ‌به‌ صرفه Ravda را ارائه می‌ دهد. آسیاب بادی در ورودی شبه‌ جزیره‌ای قدیمی، پس‌زمینه‌ای کامل برای عکس‌ها ایجاد می‌کند.

پارک ملی Pirin

پارک ملی Pirin مقصد مورد علاقه ای برای همه ی بلغاری ‌ها محسوب می شود. اینجا یک ذخیره زیست ‌کره یونسکو ، بسیار سنگی و آلپ مانند، با پوشش گیاهی کم در بخش‌های مرتفع آن است. یکی از برجسته ‌ترین قله‌ ها ، Koncheto (به‌عنوان "اسب کوچک" ترجمه‌شده) نامیده می‌شود و باید نقطه‌ای در لیست هر کوهنورد بلغاری باشد.

شهر قدیمی Plovdiv

اگر شما در مورد شهر قدیمی شهر پلوودیف خوانده‌اید، ممکن است متوجه شوید که چقدر خوب به نظر می رسد - خیابان‌های سنگفرش  مارپیچی، خانه ‌های قدیمی در رنگ‌های روشن و کوچک ،کافه ‌ها و رستوران ‌های کنار هم . با این ‌حال کلیشه‌ها را کنار بگذارید و کفش‌های راحتی خود را بپوشید آن را با چشم های خود ببینید و آن را کشف کنید . هیچ کلمه‌ای یا عکسی نمی‌تواند به‌ راحتی احساس بودن در یک‌ شب تابستانی گرم را به نمایش بگذارد، زمانی که خیابان ‌ها پر از افرادی هست که از یک نوشیدنی در یک ‌بار زیر نور ستارگان لذت می‌برند.

قلعه Tsarevets

Veliko Tarnovo تقریباً 1000 سال پیش به‌ عنوان پایتخت بلغارستان شناخته می‌شد.  پس ‌از آن که کشور آزادی خود از امپراتوری بیزانس را پس گرفت ، چنین اعلام  شد. پادشاهان سلسله Assen  یک پایتخت تماشایی با سرمایه با قلعه‌ ها و کلیسا های بلند بر دو تپه اصلی ایجاد کردند (Tsarevets و Trapezitsa). از Tsarevets بازدید کنید و عاشق این قلعه ی بازسازی‌ شده بلغاری خواهید شد. چه در روز و چه در شب، میزبان یک نمایشی از صدا و نور است که داستان‌های گذشته بلغارستان را می‌گوید. این قلعه در میان زیباترین اماکن دیدنی بلغارستان جای گرفته است.

انحناهای سینوسی رودخانه Arda

Arda بزرگ‌ترین رود در کوه‌ های Rhodope است، اما این چیزی نیست که آن را بسیار خاص کرده است. هر سال صد ها نفر از گروه عکاسان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای به پیچ ‌و خم‌ هایش می‌روند تا از غروب‌ ها و طلوع‌ های شگفت‌انگیزی تپه ‌های نزدیک عکس ‌برداری کنند. این مکان دیدنی مناسب برای آفتاب گرفتن، قایقرانی و تماشای پرندگان است، زیرا کرکس ‌های وحشی در این منطقه زندگی می‌کنند.

سد Golyam Beglik

Golyam Beglik یک سد دلربای بلغاری است که در میان جنگل‌ های همیشه ‌سبز در آغوش نرم کوه‌ های Rhodope واقع‌ شده است. همین امر سبب شده است تا لیست زیباترین اماکن دیدنی بلغارستان قرار بگیرد. بازدید از این مکان تجربه ای فوق ‌العاده برای کسانی است که  در جست ‌و جو ی فضای باز بزرگ  و پر از kayakers می باشند. هم چنین دوچرخه‌سواران کوهستانی و دیگر دوستداران طبیعت نیز بسیار از آن جا لذت خواهند برد.

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر