بهترین مکان ها برای دیدن و آنچه که باید انجام دهید در تور دیدیم ، ترکیه

تور دیدیم در ترکیه یک مقصد تابستانی و البته پاییزی مورد علاقه بازدید کنندگان، به دلیل سواحل زیبا و مناظر تاریخی معروف است. از معبد خیره کننده آپولو تا پارک طبیعی آن، جدا از استراحت در سواحل زیبای آن ، مکان های دیدنی زیادی در دیدیم وجود دارد.

با ما همراه باشید تا دیدنی های این شهر را در طی سفر به تور دیدیم به یاد داشته باشید.

ساحل Altınkum

اگر در تور دیدیم هتلی رزرو کنید ، در طول اقامت خود به یک ساحل خصوصی نیز دسترسی خواهید داشت، با این حال محبوب ترین ساحل شهر، ساحل Altınkum است.

ساحل Altınkum در فاصله 2 کیلومتری از مرکز شهر و از طریق کابین یا اتوبوس قابل دسترسی است ، ساحل Altınkum نام خود را از شن های طلایی درخشان که در گذرگاه حاشیه ساحل کشیده شده اند، می گیرد. در فصل گرم ، این ساحل بسیار شلوغ می شود ، بنابراین اگر ترجیح می دهید از این ساحل لذت ببرید، در فصل که خلوت تر است به این ساحل سفر کنید.

Didyma

زمانی پناهگاه یونانیان باستان بود، Didyma یکی از مهمترین اماکن تاریخی دیدیم است و ویرانه های آن واقعاً مبهوت کننده است. تنها با فاصله کمی از مرکز شهر، مکانی باستانی، که زمانی بزرگترین و قابل توجه ترین پناهگاه شهر Miletus بود قرار دارد.

در اینجا ویرانه های معابد را می بینید که مربوط به سده های هشتم و هفتم قبل از میلاد و همچنین یک پناهگاه، رواق، معبد و محراب است. البته یکی از مهمترین بقایای آن معبد آپولو است که زمانی بزرگترین سازه در جهان یونان به ابعاد 51 در 110 متر با حدود 124 ستون بود که مجسمه های زیبای بسیاری در آن قرار دارند.

شهر Miletus

در حدود نیم ساعت پیاده روی از تور دیدیم ، ویرانه های باستانی Miletus یکی دیگر از دیدنی های تاریخی منحصر به فرد است. در زمان اوج خود ، Miletus یک بندر بازرگانی شهری و دریایی، یونان باستان بود و همه بر این باور بودند که یکی از بزرگترین و ثروتمندترین شهرهای یونان است.

امروزه، بازدید کنندگان می توانند در میان ویرانه های این شهر بزرگ قدم بزنند و از بقایای آن بازدید کنند، که از همه بهتر محل تئاتر میلتوس است که از آن به خوبی محافظت شده و برای بیش از 5،000 بیننده ساخته شده است.

موزهMiletus

بازدید از موزه Miletus در تور دیدیم پیشنهاد میشود تا واقعاً با تاریخ باستانی این منطقه آشنا شوید، چرا که در این موزه می توانید با ارزش ترین کاوش های کشف شده از Miletus را پیدا کنید.

در این موزه مجسمه های شیر، نگاره ها، لوح های سنگی، مقبره ها، سکه ها و اشیاء تزئینی و همچنین متعلقات محراب معبد آپولو قرار دارند.

پارک طبیعی Lake Bafa

در فاصله 16 کیلومتری شهر دیدیم ، پارک طبیعی Lake Bafa ، یکی دیگر از برنامه های سفر برای آن دسته از بازدیدکنندگانی است که علاقه مند به گذراندن اوقات خود در طبیعت هستند. این منطقه طبیعی میزبان حداکثر 300000 گونه پرنده است و پوشیده از درختان گز، کاج و بوته های زیتون است. با وجود گزینه های اقامتی فراوان از مهمان خانه های کوچک گرفته تا اماکن اردوگاهی، بازدید کنندگان می توانند به برنامه هایی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و قایقرانی بپردازند.

برای مشاهده تور دیدیم با نادیاپرواز و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید و یا با شماره تلفن 02141579 با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

3 شب و 4 شب
کیش

1.200.000 تومان

6شب و 7 روز
هواپیمایی سان اکسپرس
آنتالیا

6.990.000

6 شب و 7 روز
ایران ایر
آلانیا

6.485.000

6 شب و 7 روز
ایران ایر
آنتالیا

5.680.000 تومان

9 شب و 10 روز
ایران ایر
آنتالیا استانبول

13.950.000 تومان

6 شب و 7 روز
هواپیمایی سان اکسپرس
ازمیر کوش آداسی

6.090.000

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
کوالالامپور

96.700.000ریال

5 شب و 6 روز
هواپیمایی ماهان
دبی

6.695.000 تومان

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
سنت پترز بورگ مسکو

11.990.000 تومان

3 و 4 شب
کیش

1.150.000 تومان