تابستان امسال در سواحل دریای سیاه بلغارستان

همیشه تابستان که می شود همه ما به دنبال یک مسافرت هیجان انگیز و پر از تفریحات مهیج هستیم . از همین رو ما به شما برای این فصل گرم شهر وارنا در کشور بلغارستان را پیشنهاد می کنیم . شهر وارنا با سواحلی دیدنی در کنار دریای سیاه برای شما خاطرات زیبایی را رقم خواهد زد.

برای ثبت خاطرات یک سفر خوب و لذت بردن از تابستان رویایی، ما به شما سفر به سواحل دریای سیاه بلغارستان را پیشنهاد می کنیم .  Riviera بلغاری با سواحل زیبا و استراحتگاههای چشمه ای و خانه های ساحلی به فاصله ۴۰۰ کیلومتری تا دریای سیاه همگی جزء شگفتی های دیدنی و مهیج سفر به بلغارستان می باشد  .

ساحل همیشه آفتابی بلغارستان !

معروف ترین ، بزرگ ترین و شیک ترین ساحل بلغارستان ، به علت داشتن ساحلی به طول ۸ کیلومتر از شن و ماسه های طلایی ساحل آفتابی بلغارستان می باشد . این ساحل به دلیل داشتن شن و ماسه های طلایی و تابش ۱۷۰۰ ساعت خورشید از ماه می تا اکتبر به ساحل آفتابی معروف است .

این ساحل دارای نوعی از حیوانات وحشی ، گونه ای از گیاهان نادر و تپه های ماسه ای فوق العاده می باشد .ساحل آفتابی در شهر تاریخی Nesebar بلغارستان قرار دارد .

ماسه هایی از طلا در بلغارستان !

ساحلی دیگری که در بلغارستان بسیار معروف است و دلیل دیگری برای سفر به سواحل بلغارستان می باشد ساحل طلایی بلغارستان است . این ساحل طلایی دارای شن و ماسه هایی واقعا طلایی می باشد و بسیاری معتقد هستند این شن ها بهترین نوع شن و ماسه در سراسر اروپا است . این ساحل طلایی ۲۰ کیلومتر دورتر از شهر رومی باستانی و نزدیک به شهر وارنا می باشد . در پارک های این شهر از آب های معدنی چشمه های آب گرم به عنوان آب آشامیدنی استفاده می شود .

ساحل دوستانه آلبنا در بلغارستان !

آلبنا را به عنوان ساحل دوستانه می شناسند و این شناخت به دلیل وجود عابر پارک های بزرگ  ، کوچه هایی دارای بولینگ ، زمین های مینی گلف و پارک های تفریحی در کنار ساحل می باشد . در آلبنا مینی قطار هایی وجود دارد که البته یکی از مشکلات حمل و نقل هم می باشد چراکه فقط برای جابجایی بومی های آلبنا در ساحل ساخته شده است .اگر ۱۵۰ متر دور از این ساحل پر از آرامش و طولانی باشید دریا عمیق تر از یک و نیم متر نمیشود . در واقع ساحل دوستانه مانند یک کتابخانه رایگان پر از آرامش و شب زنده داری برای استراحت والدین و علاقه مندان به آرامش می باشد .

ساحل Irakli را از دست ندهید !

هر چه سریع تر خود را به Irakli برسانید چرا که یکی از آخرین سواحل وحشی باقی مانده در بلغارستان است . اینجا یک مقصد مورد علاقه برای هر کسی هست که به نباله سبزه شدن و خوابیدن برروی شن و ماسه هایی است که بدن شما را نوازش می کند . این ساحل با داشتن تالاب های زیبا ، لاک پشت های غول پیکر و پرندگان بسیار زیبا یک معجزه زیبای طبیعت برای دوست داران طبیعت و فعالان طبیعت گردی به حساب می آید . نماد قدرت مردمانIrakli بلغارستان این شعاراست که« داشتن هدف بزرگ باعث پیشرفت بزرگ می شود » و در هر جایی باشند ۳۰ ژوئن معروف به صبح جولای با بالا آمدن خورشید دقیقا در بالای دریای سیاه بلغارستان ابزار خوشحالی کرده و این نشانه را جشن می گیرند .

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر