نمایش خواب در شب تابستانی در مرکز اقیانوس شناسی و زیست شناسی دریایی موس آکواریوم

نمایش خواب در شب تابستانی در مرکز اقیانوس شناسی و زیست شناسی دریایی موس آکواریوم

از اول ژوئن تا 8 سپتامبر ، مرکز اقیانوس شناسی و زیست شناسی دریایی Moskvarium میزبان نمایش رویای شب تابستان خواهد بود.

تماشاگران در جستجوی داستان جادویی در مورد ماجراهای باورنکردنی قهرمانانی هستند که در جستجوی گلهای شگفت انگیز عشق ، به یک جنگل هیجان انگیز می روند. آیا قهرمانان قادر به غلبه بر همه موانع و بازگشت عشق به دنیای مردم خواهند بود ؟ تماشاگران این نمایش را با نام موزیکال سیرک روی آب "A Night Midsummer Night" می شناسند.

ستاره های اصلی موسیقی حیوانات دریایی هستند. سرگرمی جالب شیرهای دریایی نمایش را شروع می کنند. یک خانواده کامل از 8 دلفین با انواع ترفندها . Walruses بینندگان را با شوخی و معماهای شاد همراه می کند. debutant موزیکال Sea Lion Rocky با یک مأموریت ویژه وارد صحنه آب می شود که می تواند کل دوره اجرای را تغییر دهد. و اوج نمایش عملکرد نهنگ های قاتل خواهد بود که با لطف و قدرت خود تخیل کودکان و بزرگسالان را متحیر می کنند.

این موزیکال با حضور بیش از 100 هنرمند برگزار می شود: ژیمناست ها ، آکروبات ها ، خوانندگان ، رقصندگان و هماهنگ سازان همزمان. برای اولین بار ، نوازندگان سیرک سخت ترین ترفندها را در ارتفاع 10 متر بالاتر از سالن اجتماعات و یک کاسه آب غول پیکر ، جایی که حیوانات دریایی انجام می دهند ،به نمایش در می آورند. مناظر رنگارنگ ، جلوه های 5D و پیش بینی های ویدیویی در مقیاس بزرگ ، اثر غوطه وری کامل را در یک فضای شگفت انگیز از ماجراجویی ایجاد می کنند.

موسیقی و تنظیمات جدید از تصاویر مورد علاقه همه واضح ترین احساسات را برانگیخته است. هنرمندان تمام آهنگ ها را بصورت زنده اجرا می کنند. یک نمایش منحصر به فرد تجربه ای فراموش نشدنی را برای کل خانواده رقم خواهد زد. نمایش منحصر به فرد با مشارکت حیوانات دریایی و هنرمندان سیرک که هیچ شباهتی در جهان ندارد.

  • برای اطلاع از شرایط و تاریخ های تورهای ویژه تابستانی روسیه نادیا پرواز اینجا کلیک کنید و یا با شماره 41579-021 با ما در تماس باشید .
نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر