برای سفر به جام جهانی کدام تور را انتخاب کنیم؟

جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه

بزرگترین کارناوال ورزشی جهان در راه است، همایشی بزرگ که هر 4 سال یکبار اتفاق می افتد و فوتبال، این محبوب ترین ورزش گروهی را در قابی متفاوت به نمایش می گذارد. دنیای اسطوره ها، ستاره ها، هیجان تماشاگران متعصب و هزاران هزار شور و هیجان وصف ناکردنی.  اما این بار کجا؟ بیخ گوش ما، پهناورترین سرزمین دنیا و همسایه دیر و دور. روسیه، سرزمین عجایب و شگفتی ها!  اما برای سفر به جام جهانی کدام تور را انتخاب کنیم؟ نادیا پرواز چند پیشنهاد دارد.

تور تک بازی جام جهانی

تورهای مخصوص جام جهانی در جام جهان نمای روسیه

با توجه به محبوبیت جام جهانی در دنیا، افراد بسیاری در هر گروه سنی خود را برای حضور در رقابت های این دوره آماده می کنند. امسال نیز جام جهانی 2018، شرایطی ویژه در روسیه ایجاد کرده است. تمامی جاده ها، مراکز خرید، مکان های گردشگری، همه و همه بازسازی شده اند. هم چنین وسایل نقلیه و محل های اقامت جدید، جشن های خیابانی، فستیوال های غذاهای محلی، مراسم رقص های تمدن های شرقی و غربی برای استقبال از مردم دنیا در نظر گرفته شده است.


تورهای ویژه جام جهانی 2018 روسیه

تور سه بازی جام جهانی
آژانس های مسافرتی پکیج های مختلفی را در قالب بازی های ایران با رقیب های قدرتمند آن طراحی کرده اند. که شامل سه بازی، دو بازی اول، دو بازی دوم و در نهایت تک بازی ایران می شود. تورهایی برای بازی های ایران-مراکش، ایران-اسپانیا و ایران پرتغال. 

 


تور تک بازی جام جهانی روسیه (ایران-مراکش)

در خصوص انتخاب این تورها سوال های بسیاری در ذهن مسافران ایجاد شده است. برای مقایسه از پکیج تک بازی شروع می کنیم. قاعدتا بهتر است بگوییم افرادی که تنها یک بازی را انتخاب می کنند بیش از سایرین به وقت و هزینه احتیاج دارند به این علت که هزینه بلیط هواپیما، عوارض خروج از کشور و هزینه های زمانی جابه جایی را باید برای سفری 3 روزه تحمل کرده، خستگی راه را به جان بخرند و پس از دیدن یک بازی بدون دیدن جاذبه های شهرهای میزبان به کشور خود بازگردند.


تور دوبازی جام جهانی روسیه (ایران-اسپانیا) (ایران-پرتغال) یا (ایران-مراکش)

تورهای 2 بازی ایران در دو پکیج جداگانه ارائه می شود. که مسافران بسته به تیم و یا شهر مورد علاقه شان می توانند انتخاب کنند. پکیج اول برای تماشای بازی ایران-اسپانیا و ایران-مراکش ، و پکیج دوم  شامل بازی های ایران-اسپانیا و ایران-پرتغال است. از جنبه های زیادی این پکیج بیشتری مزیت را برای تماشای بازی های ایران در جام جهانی دارد اما پیش از معرفی آنها بگذارید پکیج های سه بازی را هم بررسی کنیم.

 

تور سه بازی جام جهانی روسیه 

برای دیدن هر سه بازی با توجه به تاریخ بازی های ایران شما باید پکیجی 14 روزه در نظر بگیرید. یکی از معایب این تور برای تاجران، دانشجویان و کارمندان شرکت ها است که برای گرفتن مرخصی و یا رها کردن تجارت خود برای مدت 14 روز، با مشکلات زیادی روبرو خواهند بود. مشکل بعدی فاصله شهر های محل مسابقات ایران است، حتما اطلاع دارید که ایران در سه شهر سن پترزبورگ، سارانسک و کازان بازی های خود را انجام خواهد داد به علاوه بسیاری از پرواز های ایران به روسیه در شهر مسکو می نشینند پس در نهایت متقاضیان تماشای هر سه بازی باید بین 4 شهر در مدت 14 روز جابه جا شوند و این یعنی بیشتر وقتشان در جابه جایی میان شهرها و استراحت برای رفع خستگی راه هدر می رود. در صورتی این دسته حدود 1500000 تومان برای هر روز سفرشان هزینه کرده اند اما در عمل حدود 5 روز از سفرشان به خاطر خستگی و استراحت در هتل از بین می رود و از بین رفتن هر ساعت از روز  هزینه بالایی را تحمیل می کند.
با همه این ها شاید پکیج دوبازی دوم ایران در مقابل تیم های اسپانیا و پرتغال جذابت اقتصادی بیشتری خواهد داشت. این مزیت در کنار چند مزیت دیگر می تواند دلیل خوبی برای انتخاب شما باشد.

 

مزایای تورهای دو بازی ایران

در  پکیج های دو بازی ایران با توجه به شلوغی شهرها دفعات جابه جایی نسبت به سه بازی کمتر است، پس کمتر خسته می شوید و با خیال آسوده می توانید در عین تماشای بازی ها از زیبایی های شهرهای میزبان نیز لذت ببرید. یعنی هم فال است و هم تماشا!

تور ارزان جام جهانی

این پکیج ها در 7 شب و 8 روز ارائه می شوند و با توجه به افزایش نرخ دلار و بالا بودن قیمت پکیج سه بازی، مسافر می تواند با صرف هزینه کمتر و تقریبا نصف، موقعیت دیدن بازی های ایران با دو تیم مطرح جهان با ستارگانی همچون رونالدو و مسی را در استادیوم های پیشرفته به دست آورد.

شاید تعجب کنید! نکته قابل توجه بعدی این است شهر های مسکو و سنت پیترزبورگ مثل تهران خودمان ترافیک های وحشتناک دارند که با توجه به حجم گردشگرانی که برای تماشای بازی ها می آیند این مشکل را دوچندان میکند، پس شما با انتخاب پکیج دو بازی دوم ایران شر ترافیک شهرهای بزرگ را از سفر خود کم میکنید. مسکو و مخصوصا سن پترزبورگ جزو شهرهای گران دنیا هستند و هزینه هتل، غذا و حمل نقل بالایی را روی دست شما می گذارند اما شهر های کوچک تر هم ترافیک ندارند و هم اینکه هزینه های پایین تری دارند. هزینه ای که با وجود گرانی تورهای جام جهانی بسیار تعیین کننده است. 
اما به هر حال نکته مثبت دیگر این است که در پکیج دو بازی نادیا پرواز شما می توانید در مسکو هم اقامت داشته باشید. دیدن مسکو پایتخت روسیه، بازدید از مکان های دیدنی آن در کنار دیدن بازی های جام جهانی می تواند تجربه خاطره انگیزی از روسیه ایجاد کند. 

تور روسیه

نادیا پرواز با ارائه بهترین پکیج های سفر به جام جهانی روسیه و ارائه خدماتی در شان هوادارن تیم ملی ایران و متناسب با هزینه های این سفر توانسته نظر بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب کند. پکیج های ارائه شده توسط این آژانس برنامه گشت و روز شمار بسیار دقیقی را بر اساس تجربه های 10 ساله در برگزاری تورهای روسیه اعلام کرده است و با تلاش فراوان توانسته ترانسفر های تمام مسیر را با پرواز بین المللی هواپیمایی ایرفلوت میزبانی کند که از مزایای قابل توجه این پکیج ها است. 

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

4 شب و 5 روز
پاریس

1400 یورو + هزینه پرواز

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سوچی

19.990.000+ 520 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

6 شب و 7 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

49.900.000 تومان

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار