رستوران ایرانی در سن پترزبورگ

با اینکه در بسیاری از نقاط دنیا دستپخت ایرانی را در مجموعه غذاهای خاورمیانه و عربی دسته بندی می کنند اما در واقع تفاوت های زیادی وجود دارد که تنها با امتحان کردن آنها می شود این تفاوت ها را حس کرد. یکی از جذابیت های رفتن به رستوران های ایرانی خارج از کشور می تواند این باشد که غیر از اینکه مزه خوب غذای وطنی را می چشیم، بازخورد خارجی هایی را که غذای ما را می خورند از نزدیک می بینیم. در ادامه رستوران های ایرانی سن پترزبورگ را معرفی می کنیم تا اگر در سفر به روسیه با کسی دوست شدید او را به یکی از این رستوران ها ببرید و با خوراک ایرانی آشنا کنید.

غذاهای ایرانی در روسیه

رستوران میراژ

 رستوران میراژ (Mirage)، رستورانی کاملا ایرانی با منویی متنوع، بوفه بزرگ و فضایی دلنشین، همه روزه پذیرای مشتریان روس و غیرروس است. تنوع غذاها و کباب های لذیذ این رستوران گزینه خوبی برای تست غذاهای ایرانی درشهر سن پترزبورگ است.

رستوران میراژ سنت پترزبورگ

فضای گرم و صمیمی، خدمات عالی کارکنان، غذاهای سالم و خوشمزه و دسرهای متنوع از مزیت های این رستوران است که بسیاری از روس تبارها را از شهرهایی مثل مسکو نیز با دستپخت ایرانی آشنا کرده است.

خانه کباب پارسی

 رستوران کباب پارسی(Persia House of Kababs)، سفره شگفت انگیز ایرانی را با غذاهای گریل شده برای مشتریان باز می کند. خوشمزه ترین و خوش طمع ترین گوشت و جوجه کبابی را می توان در این رستوان امتحان کرد.

غذای ایرانی

علاوه بر کباب های متنوع، دسرهای لذیذ و نوشیدنی های مختلف، در بخشی از این رستوران فروشگاه مواد غذایی قرار دارد که به شما امکان خرید مواد غذایی ایرانی از جمله نان لواش، ترشیجات و... را هم می دهد.

کافه رستوران مورا

غذاهای هیجان انگیز کافه مورا (Morae’s Cafe) با گزینه های متنوعی از گوشت بره، گاو یا مرغ، غذاهایی با حبوبات و سبزیجات، دسرها و باقلواها، نوشیدنی ها و چای ایرانی، تجربه ای فراموش نشدنی از فضا را برای مشتریانش در سن پترزبورگ رقم می زند.

رستوران مارا در روسیه

اگرچه این رستوران خیلی بزرگ نیست اما دکوراسیون بی نظیر داخلی رستوران، محیطی آرام و دلنشین ایجاد کرده است. قیمت مناسب و طعم های دل انگیز از ویژگی های خاص این رستوران است. اگر به این رستوران سری زدید دلمه را فراموش نکنید چون در سفارش مشتریان این رستوران همیشه دلمه برگ مو دیده می شود.

رستوران پارسی

در  سفر به روسیه اگر شهر سن پترزبورگ را در برنامه تور خود داشتید حتما به رستوران پارسی (Persian Resturant) سری بزنید و مزه هایش را بچشید. این رستوران در اصل ایرانی نیست و غذاهای مختلفی از سراسر دنیا را در منوی خود دارد که غذای ایرانی هم در آن جای خود را باز کرده. این رستوران از دو سالن تشکیل شده است. سالن اول با آینه های کوچک تزئین شده و سالن دوم  از تزئینات چرمی روی دیوارها بهره برده است.

غذای ایرانی

دیوار ها و کف تمامی سالن های این رستوران با فرش های ایرانی پوشیده شده و گردشگران در میان نقش های هنر فرش ایرانی می توانند انواع غذاهای هندی و اروپایی را سفارش دهند.

با اینکه در سفرهای خارج از کشور زمان خیلی سریع می گذرد اما گنجاندن برنامه هایی برای رستوران گردی می تواند سفر ما را خاطره انگیزتر و البته خوشمزه تر کند. نادیا پرواز با برنامه ریزی درست تورهای روسیه و انتخاب بهترین ساعت های پروازی، برای مسافران خود زمان کافی را ایجاد می کند تا بیشترین بهره را از مدت اقامت خود ببرند.

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
آگرا دهلی گوا

49.995.000 تومان

9 شب و 10 روز
کیپ تاون سان سیتی ژوهانسبورگ پارک جنگلی

2.690 دلار + پرواز

9 شب و 10 روز
هواپیمایی قطر
خلیج هالونگ دانانگ هوشی مین

59.000.000 تومان + 1/440 دلار

6 شب و 7 روز
آیروفلوت
مسکو مورمانسک

63.690.000 تومان + 70 دلار

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
آگرا جیپور دهلی

34.995.000 تومان

7 شب و 8 روز
هواپیمایی ماهان
سنت پترز بورگ مسکو

44.690.000 + 70 دلار

4 شب و 5 روز
هواپیمایی قطر
دوحه

27.790.00 تومان