ویزای روسیه
ویزای روسیه

ویزای روسیه

مانند تمام کشورهای دنیا برای اخذ ویزای روسیه هم باید در ابتدا مشخص کنید که قصد شما برای سفر به این کشور چیست تا متناسب با آن ویزای مربوطه را دریافت نمایید. نادیا پرواز با تجربه 10 ساله در اخذ ویزای روسیه با اتکا بر دفتر خود در شهرهای مسکو و سنت پترزبورگ به عنوان تنها کارگزار مستقیم در اخذ انواع ویزای این کشور به متقاضیان خدمات مسافرتی می دهد.

ویزای دبی (امارات)
ویزای دبی (امارات)

ویزای دبی (امارات)

دبی بزرگترین و مهم ترین شهر امارات متحد عربی است که سالانه مسافران زیادی به قصد تفریح و یا تجارت از سرتاسر جهان به آن سفر می کنند. برای دریافت اطلاعات از چگونگی دریافت ویزای دبی (امارات) با نازلترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کادر مجرب نادیا پرواز کلیک کنید.

ویزای آذربایجان
ویزای آذربایجان

ویزای آذربایجان

جمهوری آذربایجان یکی از کشور های همسایه ایران است و رود ارس مرز مشترک این دو کشور را تشکیل می دهد و امروزه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب افراد زیادی را -به ویژه از ایران- به خود جذب میکند. آذربایجان از جمله کشورهایی است که برای ورود به خاک آن نیاز به داشتن ویزا الزامی است. برای دریافت سریع و ارزان ویزای آذربایجان می توانید با کارشناسان ما در نادیاپرواز مشورت کنید.

ویزای چین
ویزای چین

ویزای چین

چین به عنوان یکی از قطب های مطرح بازرگانی و گردشگری جهان، هر ساله میزبان خیل عظیمی از بازرگانان و گردشگران است که برای ورودشان به این کشور نیاز به ویزا دارند. برای اطلاع از قیمت ها و آگاهی از شرایط اخذ ویزا کلیک کنید.

ویزای قطر
ویزای قطر

ویزای قطر

تیم تخصصی و با تجربه نادیا پرواز، در اخذ ویزا، گرفتن وقت سفارت و خدمات گذرنامه برای اقصی نقاط دنیا فعالیت دارد. همچنین اخذ ویزای قطر از عمده فعالیت های این شرکت است. برای دریافت اطلاعات و آگاهی از شرایط دریافت ویزای الکترونیکی قطر کلیک کنید.

ویزای اندونزی
ویزای اندونزی

ویزای اندونزی

جزایر زیبای کشور اندونزی با سواحل شنی درخشان و مناظر بی بدیع طبیعی گزینه بسیار مناسبی برای سفر دوستان است. خصوصا جزیره بالی در بین کسانی که به ورزش های آبی و استراحت در سواحل علاقه دارند، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای اندونزی کلیک کنید.

ویزای هند
ویزای هند

ویزای هند

کشور هندوستان همیشه برای گردشگران سراسر جهان ارزش خاصی داشته است و فرهنگ دیدنی و مردم متفاوت این کشور بسیاری را برای تماشا و سیاحت به هندوستان کشیده است. اخیرا شرایط اخذ ویزای توریستی هند بسیار آسان شده است درباره آن مطالعه نمایید.

ویزای تایلند
ویزای تایلند

ویزای تایلند

تایلند مقصد گردشگری بسیاری از سفردوستان است. جاذبه های طبیعی و تفریحی این کشور آنچنان توانسته نظر توریست های جهان را به خود جلب کند که در گزینه های سفر هر گردشگری سفر به تایلند همیشه موجود داشته است. برای اخذ ویزای تایلند کلیک کنید.

ویزای عمان
ویزای عمان

ویزای عمان

اگر قصد سفر به کشور عمان را دارید می توانید فرآیند طولانی و پر زحمت اخذ ویزا را به کارشناسان بخش ویزا در نادیا پرواز واگذار کنید. برای اطلاع از قیمت و شرایط اخذ ویزا کلیک کنید.

ویزای ایتالیا
ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا

ایتالیا یکی از کشور های زیبا و دیدنی جنوبی قاره اروپا است که هر ساله گردشگران بسیاری را به این سرزمین باستانی می کشاند. ایتالیا یکی از کشورهای عضو معاهده شینگن است بنابراین اخذ ویزا برای سفر به این کشور ضروری است.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

ویزای کانادا

شرکت نادیا پرواز با کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه در زمینه اخذ ویزای توریستی کانادا به مدت اعتبار پاسپورت می باشد. اگر قصد دارید کانادا به عنوان مقصد بعدی سفرتان انتخاب کنید میتوانید از کمک مشاوران ما به رایگان بهره مند شوید.

ویزای بلاروس
ویزای بلاروس

ویزای بلاروس

جهت اخذ ویزای بلاروس، کسب اطلاع از قیمت انواع ویزای های این کشور و آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ آن، کلیک کنید.