برنامه گشت در میان جاذبه های شهر سارانسک

در سفر به جام جهانی هر چند که خود بازی های ایران پر از هیجان و سرگرمی است اما داشتن یک برنامه خوب و کامل می تواند هزینه سفر را به خاطراتی با ارزش تبدیل کند. چه به صورت فردی و چه با تور جام جهانی به روسیه سفر می کند برای خود برنامه ای کامل و از پیش تعیین شده داشته باشید تا بهترین استفاده را از زمان و پول خود کرده باشید. بهترین راه، داشتن برنامه سفری از پیش تعیین شده است برای این کار تورها با توجه به تجربه ای که دارند کمک بزرگی هستند و در کنار آن هم میتوانید از نادیاپرواز کمک بگیرید و برنامه گشت های شخصی خود را به بهترین شکل ببندید.
بازی ایران و اسپانیا در قالب رقابت های جام جهانی روسیه در شهر سارانسک روسیه برگزار می شود وبا توجه به این که این شهر چندان از نظر گردشگری شناخته شده نیست نیاز به معرفی دارد. با این مطلب گردشگران شهر سارنسک می توانند برنامه گشت منظم و کاملی را برای یک روز خود برنامه ریزی کنند. 


اگر به موزه و گالری علاقه دارید
موزه هنرهای تجسمی موردویان ارزیا پیشنهاد ما است.

موزه در سارانسک روسیه

به سمت Kommunisticheskaya Ulitsa بروید تا به موزه هنرهای تجسمی برسید. در این موزه مجسمه هایی از آثار ارزیا و نقاشی هایی از Fedot Sychkov که هر دو در جمهوری موردویا زاده شده اند به نمایش گذاشته شده است. شما برای تماشای کامل این موزه که 1500 اثر هنری را در خود جا داده است حداقل 1 ساعت زمان احتیاج دارید.

آدرس: خیابانKommunisticheskaya Ulitsa  شماره 61

آدرس سایت: http://erzia-museum.ru/ru/


اگر دنبال تفریحات خانوادگی هستید

به موزه فرهنگ و مردم شناسی سری بزنید.

موز مردم شناسی در سارانسک روسیه

این مجمعه که از ساعت 8 صبح تا 5 عصر پذیرای شماست، در فاصله ای 9 کیلومتری از شهر و در روستای Staraya Terizmorga قرار دارد . این موزه که در فضای باز قراردارد و مردم روستا همیشه لباسهای محلی به تن دارند که جاذبه ای فوق العاده ای برای تماشا خواهد بود. در این مجموعه حمام وجود دارد که میتوان از آن استفاده کرد و بعد از یک حمام گرم از خوراکی های معروف این منطقه لذت ببرید.


اگر برایتان جاذبه های مذهبی مهم است

عبادتگاه آلکساندر نوسکی را هدف بعدی خود قراردهید.

زیارتگاه در سارانسک روسیه

در کنار کلیسای بزرگ شهر عبادتگاه آلکساندر نوسکی قرارگرفته است  که در سال سال 2000 به عنوان یادبود کشته های شهر در جنگ و بلایای طبیعی ساخته شده است. گنبد 6 وجهی این سازه که باآجر های سرخ ساخته شده مشخصه خوبی است که در زیاد دنبالش نگردیم.

در کنار این سازه  یادبود Patriarch Nikon قرار دارد که فعالیت های خاص نیکون رو معرفی و یاد آوری کند و در کنار اینها هم نماد اصلی شهر ایستاده است ،جایی که همه اهالی شهر با آن حتما یک عکس دارند.

 

اگر برای تماشای اماکن تاریخی در سارانسک می گردید

مسیر خود را به سمت کلیسای جامع تئودور اوشاکوف کج کنید.

کلیسای معروف در سارانسک

از نماد های اصلی شهر دو نشوید و تنها سر خود را بچرخانید تا این کلیسای دوست داشتنی را بیابید. رنگ آبی آسمانی و در ترکیب با رنگ های طلایی و سفید برفی آنچنان چشمگیر است که ساعت ها وقت میخواد تا بشود از آن ها دل برید. این کلیسا که 62 متر ارتفاع دارد بین سالهای 2002  تا 2004 ساخته شده و به سبک معماری سنتی روسی است. ناقوس های این عمارت هرکدام 6 تن وزن دارد.

در کنار این کلیسای زیبا مقبره دریادارن و سلحشوران این سرزمین را هم می توانید بازدید کنید. در ضمن برای بازدید از این مجموعه محدودیت زمانی خاصی وجود ندارد.

آدرس سایت: http://www.sobor-ushakova.ru


طرفدار تفریح در فضای باز اگر باشید

باید ادامه برنامه را در محوطه آب نمای پوشکین بگذرانید

جاذبه گردشگری در سارانسک

سارانسک شهر فواره ها و آب نماها است. مردم شهر هم علاقه زیادی به تماشا فواره ها و وقت گذرانی در کنار این سازه ها دارند. با حضور در محوطه این آب نما میتوانید فواره هایی را تماشا کنید که از سال 1980 فعال هستند و از قرن 17 میلادی این منطقه را به نام Moskovsky descent شناخته می شود.


اگر برای ختم گشت ها هم تفریحات شبانه را انتخاب کردید

کافه رزماری را امتحان کنید

بهترین جاذبه گردشگری در سارانسک روسیه

این کافه به خاطر استیک و نوشیدنی های معروفش ارزش تماشا و وقت گذرانی را دارد. از آنجایی که مردم شهر همه این کافه دنج را دوست دارند، این کافه به نحوی وظیفه جور شبکه های مجازی این شهر را هم به دوش می کشد. هر آنقدر که دکور این کافه رستوران زیباست غذاهای آن هم بیاد ماندنی است. از ساعت 6 عصر به بعد هم قلیان در این کافه یرو می شود.

خوب این برنامه هر چند که کوتاه است اما می تواند یک روز شما را در شهر سارانسک هدایت کند و خاطراتی تکرار نشدنی را یرای شما و همسفران تان بسازد. با این وجود قبل از سفر به روسیه و تماشای جام جهانی بهتر است با نادیا پرواز برای سفر و گردش در روسیه مشورت کنید.

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر