فستیوال های جذابی که تا پایان 2018 وقت شرکت در آن را دارید

فستیوال یعنی جایی که تعداد زیادی از افراد به دنبال جشن و چایکوبی، گوش دادن به بهترین موسیقی ها و خوردن غذاها و نوشیدنی های جذاب هستند، مدتی را از کار و مشکلات زندگی جدا می شوند، حسابی خوش می گذرانند و ریلکس می کنند. فستیوال ها در سراسر جهان و به دلایل مختلفی برگزار می شوند. مناسبات مذهبی، سال نو، هنر، روز شکرگزاری، برداشت محصول و... بهانه هایی هستند تا هر از چندی در گوشه ای از دنیا تعداد زیادی از مردم جمع شده تا تجربه مشترکی را جشن بگیرند و این حس خوب را با دیگران به اشتراک بگذارند. اگر شلوغی را دوست ندارید، فستیوال های مکان مناسبی برای شما نیستند، اما اگر با خیس شدن، کثیف شدن تا دیر وقت بیدار ماندن و ساعت ها پایکوبی کردن خوش می گذرانید، و یا فقط می خواهید از انرژی ده ها هزار نفر دیگر لذت ببرید و شاد شوید، فستیوال بعدی را پیدا کنید و آماده سفر شوید. شک نکنید که بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید به شما خوش می گذرد. نادیا پرواز فستیوال های جذابی تا پایان 2018 وقت شرکت در آن را دارید را برای شما پیدا کرده و در این مقاله مطالبی را درباره این فستیوال ها برای شما آماده کرده است. پس با ما همراه شوید تا مقصد بعدی سفرتان را انتخاب کنید. 

فستیوال گوجه فرنگی اسپانیا

فستیوال گوجه فرنگی La tomatina

سوت ها به صدا در می آیند و هزاران گوجه فرنگی لاتوماتینا در فضا به پرواز درمی آیند. این همان جنگ غذای باحالی است که در کودکی آرزویش را داشتیم. ده ها هزار نفر از سراسر دنیا به مدت یک ساعت این در این جنگ غذای بزرگ شرکت می کنند. نام این جشن بزرگ، فستیوال گوجه فرنگی است که در بونول، یکی از شهرهای اسپانیا و در آخرین چهارشنبه آگوست برگزار می شود. بعد از اینکه گوجه هایتان را پرتاب کردید و حسابی خسته شدید، به رودخانه می روید و گوجه ها را از سر و صورت و لباس هایتان می شویید، و بعد از اینکه تمیز شدید به سمت مراسم پایکوبی در شهر حرکت می کنید. انواع و اقسام غذا و نوشیدنی را در این جشن می توانید پیدا کنید و تا ساعت ها به پایکوبی ادامه دهید. قیمت بلیط ها 30 یورو و تعداد آن محدود است، پس عجله کنید.

فستیوال مرد سوزان

فستیوال مرد سوزان Burning man 

در اواخر آگوست، هزاران نفر در بیابان نوادا در آمریکا جمع می شوند و به مدت 6 روز در آن مکان کمپ زده و به نوعی جدید و عجیب زندگی می کنند. فستیوال مرد سوزان پر از  نمایش های هنری و اجرای موسیقی است ولی هدف از این فستیوال این است که هر کس به مدت 6 روز به روش مورد علاقه اش زندگی کند. از این رو همه افراد از هر نژاد و اصلیت و با هر عقیده و رفتاری در این فستیوال پذیرفته می شوند. در آخرین روز یک مرد حصیری (یا هر سازه حصیری مشابهی) سوزانده می شود. این فستیوال یکی از بزرگترین گردهمایی های جهان است و طرفداران بسیاری دارد. قیمت بلیط های این فستیوال از 495 دلار تا 1200 دلار متغیر است. همانطور که گفته شد، این فستیوال در بیابان نوادا برگزار می شود پس اگر راهی شدید، مقدار زیادی آب با خودتان ببرید!

فستیوال زندگی زیباست

فستیوال زندگی زیباست Life is beautiful 

برگزار کنندگان این فستیوال سعی دارند تا به همه نشان دهند که زندگی زیباست و می شود زیبایی های آن را کشف کرد. از 21 تا 23 سپتامبر تعداد زیادی از افراد به لاس وگاس می آیند و سه روز فراموش نشدنی را سپری می کنند. از جشن و پایکوبی، موسیقی، تماشای هنرهای خیابانی و خوردن غذاهای خوشمزه که توسط معروف ترین سرآشپزان تهیه می شود گرفته، تا اقامت در هتل هایی که مثل گالری های هنری تزئین شده تجربه ای متفاوت را برایشان رقم می زنند. در کل هدف از این فستیوال تشویق مردم به روبرو شدن با ترس های خود و تلاش برای رسیدن به آنچه که می خواهند است و در نهایت بتوانند زیبایی های زندگی را درک کنند و از آن لذت ببرند. گروه ها و شرکت های بزرگی اسپانسر این جشن هستند و هدفشان کمک به مردم برای رسیدن به رویاهایشان است. پس به رویاهای خود فکر کنید!

روز مردگان

 

جشن روز مردگان

روز مردگان Day of the Dead

روز مردگان مکزیک با آن ماسک های اسکلتی و آبنبات هایی به شکل جمجمه یکی از معروفترین فستیوال های جهان به شمار می آید. شاید فکر کنید که روز مردگان مدل مکزیکی هالوین باشد، اما اینطور نیست. شرکت کنندگان در این مراسم 31 اکتبر را به تمیز کردن قبرهای اعضای از دست رفته خانواده خود می پردازند، آن را با گل های رنگارنگ و شمع تزئین می کنند، غذاهای متنوع و خوشمزه می پزند و با گروه های موسیقی ماریاچی به جشن و پایکوبی می پردازند. در واقع این مراسم ترکیبی عجیب اما جالب از یادبود رفتگان و جشن و سرور است. روز مردگان فستیوالی است که در آن به شکرانه زندگی، نعمت ها و زیبایی هایش جشن می گیرند و در عین حال به عزیزان از دست رفته خود ادای احترام می کنند. 

فستیوال موسیقی مراکش

فستیوال OASIS

فستیوال OASIS در مراکش برای کسانی که هم به دنیای مدرن علاقمندند و هم به سنت ها احترام می گذارند بسیار جذاب خواهد بود. فستیوال OASIS از 14 تا 16 سپتامبر یک رویداد سه روزه است که با خورشید درخشان مراکش، استخرها و چشم انداز کوهستانی تلفیق شده و برای علاقمندان موسیقی و جشن، تجربه جدیدی را فراهم می کند و علاوه بر موسیقی با گشت وگذار در این کشور اسرارآمیز با فرهنگ متفاوت شمال آفریقا نیز آشنا می شوند.


پس اگر عاشق شلوغی و هیجانید، اگر علاقمند به تجربه های تازه و ملاقات با افراد جدید هستید، فستیوال ها انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. برای رزرو پرواز به مقصد مورد نظرتان با نادیاپرواز تماس بگیرید و فقط تاریخ فستیوال مورد علاقه تان را بگویید، باقی همه با ما!
 

 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7شب و 8روز
هواپیمایی قطر
بالی

1090دلار

7شب و 8 روز
استانبول قونیه

قیمت بلیط + 250 دلار

۵شب و ۶روز
هواپیمایی قطر
مالدیو

۵۹۵دلار + نرخ پرواز

4شب و 5 روز
هواپیمایی ترکیش
آنتالیا

13.515.000 تومان

6شب و 7 روز
هواپیمایی ترکیش
آنتالیا

15.750.000 تومان

4شب و 5روز
هواپیمایی ترکیش
استانبول

9.570.000 تومان

-----------
آرمنیا ایرویز
ایروان

56دلار + نرخ لحظه ای پرواز

9شب و 10 روز
هواپیمایی قطر
نایواشا مومباسا ماسای مارا

قیمت بلیط + 1.650 دلار

۴شب و ۵روز
هواپیمایی قطر
مالدیو

31,49۰,۰۰۰