بیماری در سفر به روسیه، راهکارها

بیشتر گردشگران هنگام برنامه ریزی برای سفر یا خریدن تور، گرفتن بیمه مسافرتی را نیز جزو برنامه خود قرار می دهند. چرا که می خواهند پیش بینی های لازم را جهت حل مشکل در مقصد در نظر بگیرند. حال اگر در روسیه بودید و ناگهان بیمار شدید یا اینکه شرایط اورژانسی برای شما یا همراهانتان پیش آمد چه اقدامات سریعی می توانید انجام دهید؟ در کنار اینکه تورهای نادیا پرواز شامل بیمه مسافرتی است در این مطلب راه های برخورد با شرایط اورژانسی در روسیه را معرفی می کنیم.

تماس با اورژانس


اولین فکری که هنگام دیدن تصادف، حمله قلبی و به طور کلی اتفاق های ناگهانی به ذهن هر فرد می رسد، قرار دادن بیمار در منطقه امن و زنگ زدن به اورژانس است. توجه داشته باشید که قانوناً شما تبعه هر کشوری باشید و به هر کشوری که سفر کنید می توانید از خدمات اورژانس و آمبولانس آن کشور استفاده کنید. 

تماس با اورژانس در روسیه
در روسیه نیز شما می توانید از این امکان بهره مند شوید. سریعاً با آمبولانس تماس بگیرید تا بتوانید جان خود و همراهتان را نجات دهید. تصاویر زیر را دنبال کنید تا با راه های یافتن آمبولانس در روسیه آشنا شوید. 

درخواست برای خدمات اورژانس در روسیه
جهت تماس با آمبولانس دولتی از طریق تلفن همراه خود عدد 103 را شماره گیری کنید، اما اگر از خطوط تلفن های ثابت استفاده می کنید شماره 03 را بگیرید. 
هم چنین شما می توانید از هر خطی (چه ثابت و چه همراه) عدد 112 را برای خدمات اورژانس شماره گیری نمایید. حتی اگر هم تلفن همراهتان در دسترس نباشد، خط شما شارژ نداشته باشد و یا اینکه سیم کارتتان مسدود شده باشد، باز هم می توانید از این امکان استفاده کنید.

اگر بخواهید شخصا به سرویس اورژانس و آمبولانس خصوصی تماس بگیرید، از طریق سرویس آنلاین نیز می توانید شماره تلفن آنها را پیدا کنید. اما اگر قبل از هماهنگی با مرکز بیمه، آمبولانس خصوصی بگیرید، بایستی هزینه های مربوط به اورژانس و خدمات درمانی را خودتان به صورت نقدی پرداخت کنید.

شماره تماس های ضروری:

 شماره تلفن هرگونه خدمات اورژانسی 112 - 101
 آتش نشانی  101
پلیس          102
مراقبت های اورژانس پزشکی  103
تلفن گویایی ساعت دقیق         103


شرایط بستری شدن 

بستری شدن چگونه است؟

بستری شدن و مراقبت از بیمار همیشه جزو بیمه درمانی قرار می گیرد. اگر خودتان با اورژانس تماس گرفته و یا از کسی کمک گرفتید و دکتر دستور بستری شدن شما را داده است، باید حتما با شرکت بیمه خود هماهنگ کنید چرا که تنها این شرکت می تواند برای معالجه شما بیمارستانی را تعیین کند. بسیاری از بیمه نامه ها به شما ملزم می کنند که برای مراقبت های پزشکی جدی تر به کشور خود بازگردید. 

 
در سفر به روسیه از کجا دارو بخریم؟ 

در روسیه از کجا دارو بخریم؟

در مقایسه با ویتامین ها و مکمل های غذایی که می توان در فروشگاه های معمولی هم پیدا کرد، داروها را فقط می توان در داروخانه ها خریداری نمود. در روسیه چندین کارخانه بزرگ دارویی فعالیت می کنند که داروخانه هایشان را می توانید تقریبا در هر شهری پیدا کنید. بیشتر این داروها مناسب با سطح درآمد مردم به فروش می رسند.  
اگر در کنار علامت مثبت سبز عدد 24 را هم دیدید، پس این داروخانه شبانه روزی است. 

خرید دارو در روسیه

در سفر به کشورهای خارجی حتما نسبت به تهیه بیمه مسافرتی اقدام نمایید. در سفر به روسیه نیز شما می توانید از خدمات بیمه های مسافرتی استفاده کنید. پیشنهاد می شود قبل از سفر قوانین مربوط به بیمه و اطلاعات ضروری را مطالعه و یادداشت نمایید تا بتوانید در صورت بروز اتفاق بهترین تصمیم را بگیرید. در این بین مشاوران نادیا پرواز آماده هر گونه پاسخ دهی به سوالات شما هستند. 

نادیا پرواز سفر به سبک رویای تو : 41579-021

فرم ارسال نظر

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سوچی

19.990.000+ 520 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

7 شب و 8 روز
ایران ایرتور
سنت پترز بورگ مسکو

19.990.000 تومان + 495 دلار

4 شب و 5 روز
پاریس

1400 یورو + هزینه پرواز

6 شب و 7 روز
آیروفلوت
سنت پترز بورگ مسکو

49.900.000 تومان